Blog ogrodniczy

Wybieramy grill ogrodowy

Wybieramy grill ogrodowyNa zewnątrz robi się coraz cieplej, dni są coraz dłuższe, a rośliny budzą się do życia. W takich momentach pojawia się ona – ochota na grillowanie, której trudno i nie warto się opierać! Wcześniej jednak należy zainwestować w odpowiedni model grilla ogrodowego. Ich najpopularniejsze rodzaje omawiamy poniżej.
Przeczytaj więcej

Sadzenie i uprawa lilii — wszystko, co musisz o tym wiedzieć

Sadzenie i uprawa lilii — wszystko, co musisz o tym wiedziećLilie to wyjątkowo piękne rośliny, które dobrze prezentują się zarówno w rabatach, jak i samodzielnie. Dzięki nim twój ogród nabierze prawdziwego uroku. Jeśli zastanawiasz się nad uprawą tych kwiatów, ale boisz się, że nie podołasz wyzwaniu, zachęcamy do przeczytania poniższego poradnika. Znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze informacje, które przydadzą ci się podczas sadzenia oraz pielęgnacji lilii.
Przeczytaj więcej

6 przydatnych wskazówek dla leniwych ogrodników

6 przydatnych wskazówek dla leniwych ogrodnikówPiękny ogród chciałby mieć każdy. Wcale nie jest jednak to łatwe zadanie
Przeczytaj więcej

Jak założyć łąkę kwietną?

Jak założyć łąkę kwietną? Dowiedz się, jak krok po kroku założyć i pielęgnować w ogrodzie łąkę pełną pachnących kwiatów polnych.
Przeczytaj więcej

Wertykulacja trawnika – jak poprawnie przeprowadzić ten zabieg?

Wertykulacja trawnika – jak poprawnie przeprowadzić ten zabieg?Dlaczego warto przeprowadzić zabieg wertykulacji po zimie?
Przeczytaj więcej
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel