Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Akcje i atrakcje

Akcje i atrakcjeBędąc naszym Klientem, zawsze możesz liczyć na ciekawe atrakcje i niespodzianki, m.in.:


Newsletter:

Zapisując się do naszego newslettera, dołączysz do grona osób, które regularnie otrzymują kody rabatowe na zakupy w sklepie Rolmarket.pl oraz informacje o akcjach specjalnych i promocjach – często dostępnych tylko dla członków newslettera.

W ramach zaś podziękowania za zapisanie się do newslettera, otrzymasz od nas rabat w wysokości 5% na pierwsze zakupy w sklepie Rolmarket.pl.


Zbieraj punkty - zdobywaj nagrody:

Jeżeli zarejestrujesz się w naszym sklepie, to podczas zakupów na Twoje konto będą automatycznie spływały punkty. Możesz je potem wymieniać na nagrody bądź płacić nimi za kolejne zakupy lub przesyłkę.

Więcej o naszym programie lojalnościowym przeczytasz pod tym linkiem.


Cięcie tygodnia:

Raz w tygodniu oferujemy Ci produkt w wyjątkowej cenie.
Promocja opatrzona jest symbolem „Cięcie tygodnia”, a czas, jaki pozostał do jej końca, widoczny jest przy bannerze akcji na stronie głównej sklepu.

 


Strefa promocji:

Nieustannie dbamy o to, aby w naszej Strefie Promocji nigdy nie brakowało ciekawych rabatów.Dobijamy ceny! Kupuj najtaniej!

Jesteśmy elastyczni! Jeżeli w innym sklepie znajdziesz produkt z naszej oferty, ale w lepszej cenie, poinformuj nas o tym, wysyłając link do towaru na adres biuro@rolmarket.pl.

Przedstawimy Ci wówczas specjalną ofertę.


Konkursy i akcje specjalne:

Systematycznie staramy się także organizować konkursy z wartościowymi nagrodami i organizować akcje specjalne, np. dni darmowej dostawy czy atrakcyjne wyprzedaże.

Bądź z nami na bieżąco, aby nie przegapić żadnej z nich.

Śledzić nas możesz m.in. na naszym fanpage'u na Facebooku.

pixel