Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji


Robiąc zakupy w sklepie Rolmarket.pl możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby cały proces zakupowy uczynić szybkim, bezproblemowym i przyjemnym.Rzetelna firma:

Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą od 1996 roku, starając się z każdym rokiem udoskonalać jakość świadczonych przez nas usług. Dlatego nie musisz obawiać się, że uciekniemy z Twoimi pieniędzmi lub nie dotrzymamy danego Ci słowa.

 

Co ważne, otrzymaliśmy Znak Jakości Q, który przyznaje opiniotwórczy serwis Opineo sklepom o uznanej reputacji oraz wysokiej jakości usług. Znak Jakości Q przyznawany jest po audycie dokonanym w sklepie, który obejmuje 10 kryteriów wiarygodności i rzetelności.

 

 


Znak jakości Q dla Rolmarket.pl


 
Zwroty:

Towar, który u nas zamówiłeś z jakichś powodów nie spełnia Twoich oczekiwań?
U nas masz 100 dni na zwrot towaru bez zbędnych wyjaśnień i tłumaczeń.
Reklamacje:

Jeżeli produkt, który zamówiłeś w naszym sklepie, posiada jakąś wadę, nie przejmuj się. Przygotowaliśmy jasną i zrozumiałą procedurę składania reklamacji.
Dbamy o prawa konsumenta:

W trosce o Twoje prawa, zdecydowaliśmy się przestrzegać ponad 100 kryteriów prokonsumenckich, w rezultacie czego otrzymaliśmy certyfikat dbałości o prawa konsumenta.
Liczy się dla nas Twoja opinia:

Dzięki Waszym opiniom o Rolmarket.pl, w 2016 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy zajęliśmy 1. miejsce w kategorii „Ogród i narzędzia” w rankingu sklepów internetowych 2016 prowadzonym przez serwis Opineo.pl.

 


Nagrody Opineo dla Rolmarket.pl

Trzykrotnie z rzędu otrzymaliśmy również prestiżowy laur "Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma", przyznawane najprężniej rozwijającym się firmom i markom w swoich branżach. Dzięki temu w 2017 r. zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem specjalnym "Super Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma".

Super Marka 2017 dla Rolmarket

W ubiegłym roku nasza firma znalazła się także w gronie najdynamiczniej rozwijających się form w branży e-commerce, zdobywając tytuł e-Gazeli Biznesu 2016.

e-Gazele biznesu 2016 dla Rolmarket.pl


Tysiące produktów w ofercie:

Nasz asortyment obejmuje blisko 10000 produktów przeznaczonych do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów. Wszystkie artykuły pogrupowane są tematycznie w kategoriach widocznych na stronie sklepu.

Oferowane przez nas towary pochodzą od renomowanych firm i sprawdzonych dostawców.

Co istotne, około 95% z nich oferujemy od ręki, ponieważ znajdują się one w naszych magazynach.

Do każdej paczki dołączamy paragon lub fakturę VAT.

pixel