Rolmarket z tytułem Wicemistrza Krajowego w konkursie Agroliga!

2017-06-22
Miło nam poinformować, że firma Rolmarket zdobyła tytuł Wicemistrza Krajowego w prestiżowym konkursie Agroliga 2016. Rolmarket znalazł się w gronie 8 najlepszych firm w Polsce, wyłonionych spośród ponad 2500 kandydatów.

Uroczysta gala odbyła się 20 czerwca 2017 r. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Właściciele firmy, Renata i Łukasz Rybiccy, odebrali list gratulacyjny z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wcześniej dyplom i medal "Zasłużony dla Rolnictwa" wręczył Wicemistrzom minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel.

Przypomnijmy, że konkurs odbywa się dwuetapowo. Najpierw na szczeblu wojewódzkim. I tu nasza firma odnotowała pierwszy sukces – wygrała pierwszy etap, zostając Mistrzem Województwa Mazowieckiego. Finałowa zaś gala wyłaniająca najlepszych z najlepszych odbyła się właśnie w Warszawie. Rolmarket został wybrany na Wicemistrza Krajowego konkursu Agroliga 2016 w kategorii "Firma", znajdując się tym samym w gronie 8 najlepszych firm w kraju.

Konkurs Agroliga organizowany jest od 24 lat – na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, natomiast na szczeblu krajowym – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. oraz Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Patronat nad konkursem pełnią: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR i Prezes ARR.
Gratulacje od dudy agroliga 2016 rolmarket

Gratulacje od dudy agroliga 2016 rolmarket rozmowa

Gratulacje od dudy agroliga 2016 rolmarket puchar
Puchar i dyplomy dla Rolmarket Agroliga 2016

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel