Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki balkonowe - jaki produkt wybrać, jak założyć?

2020-08-28
Siatki balkonowe - jaki produkt wybrać, jak założyć?

Balkon w bloku to dla niektórych ważne, a często też jedyne miejsce na świeżym powietrzu, gdzie można się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Nic zatem dziwnego, że w jego aranżację wkładamy sporo wysiłku i chcemy, by przestrzeń była przyjemna, czysta, a przede wszystkim wolna od wścibskich spojrzeń sąsiadów. Z pomogą przychodzą siatki balkonowe. Jaki produkt wybrać, jak go założyć? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.

Siatki balkonowe – ochrona przed wścibskimi spojrzeniami i ładny dodatek aranżacyjny

Siatki balkonowe to jedna z lepszych metod walki z wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Tego typu produkty gwarantują także bezpieczeństwo zwierząt domowych, takich jak kotów, królików czy niewielkich psów, które lubią od czasu do czasu wejść na balkon. Skutecznie ochronią także przed negatywnymi warunkami pogodowymi, na przykład przed silnym wiatrem. Siatki balkonowe cechują się wysoką szczelnością i gęstymi splotami materiału  – niewiele można przez nie dostrzec. Są także estetyczne, dzięki czemu styl, w którym urządziłeś swój balkon nie zostanie zrujnowany. W naszym sklepie internetowym Rolmarket.pl znajdziesz siatki na balkon w różnym stylu.  


Szara siatka osłonowa na balkon Balconetto 1x7m + linka montażowa

Wszystkie siatki balkonowe są wykonane z trwałego włókna i mają neutralne kolory. Przykładem jest siatka cieniująca Balconetto oraz mata bambusowa.  

Mata osłonowa z listew bambusowych 1,8x5m BM1850R.

 

Ile metrów siatki balkonowej potrzebujesz?

Siatki balkonowe są dostępne w różnego rodzaju rozmiarach. W naszej ofercie znajdziesz produkty o wymiarach:
· 1x7m
· 1x6m
· 1x5m
· 0,9x5m
· 0,8x5m

I wiele, wiele innych. Aby odpowiednio dopasować siatkę do balustrady balkonowej, należy najpierw zmierzyć wysokość oraz długość powierzchni, którą chcemy okryć siatką.

Montaż siatki balkonowej – wszystko, co musisz wiedzieć

Montaż siatki balkonowej zależy od jej rodzaju, ale zazwyczaj jest wyjątkowo łatwy i nie zajmuje zbyt wiele czasu. My polecamy jednak siatkę balkonową z naszego sklepu w zestawie z białym, grubym sznurkiem służącym do montażu.  Aby ustabilizować całą konstrukcję i zapobiec jej ewentualnym przesunięciom, skorzystaj z opasek kablowych oraz przymocuj sznurek do poręczy balkonowej. Siatki cieniujące mają otwory zabezpieczone metalowymi elementami, dzięki którym w łatwy sposób połączysz produkt ze sznurkiem.

pixel