Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sklep ogrodniczy Kraków

 Nie mamy jeszcze sklepu stacjonarnego w Krakowie, ale mamy dla Was kod na zamówienia online!

 

rolmarket sklep ogrodniczy kod rabatowy

 

Rolmarket.pl to jeden z największych na polskim rynku internetowych sklepów ogrodniczych oferujący tysiące produktów do budowy,
wyposażeniai pielęgnacji ogrodów.Jest częścią działalności firmy Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k, której początki sięgają 1996 roku.
Miarą sukcesu firmy są powracający klienci oraz ich pozytywne opinie o transakcjach dokonanych w sklepie Rolmarket.pl.
Na przestrzeni lat sklep zdobył wiele laurów i wyróżnień. Są wśród nich dwukrotne zajęcie pierwszego miejsca w prestiżowym rankingu najlepszych
sklepów internetowych w kategorii „Ogród” organizowanym przez serwis Opineo.pl, otrzymanie złotego godła Konsumencki Lider Jakości 2021
w kategorii "internetowe sklepy ogrodnicze", zdobycie lauru "SUPER MARKA" w 2019 roku czy pięciokrotne z rzędu zdobycie wyróżnienia e-Gazele Biznesu.
Naszą misją jest podnoszenie komfortu życia naszych Klientów. Otaczać pięknem, ułatwiać pracę, zbliżać do natury – oto dewizy naszego działania.

sklep ogrodniczy kraków

Rolmarket.pl - Uzależniamy od natury

Internetowy sklep ogrodniczy (Kraków i okolice) — szeroki asortyment i bezpieczna dostawa

Urządzając ogród przy domu czy chcą zagospodarować działkę rekreacyjną, warto złożyć zamówienie w miejscu, które oferuje produkty wysokiej jakości, ale przede wszystkim gwarantuje, bezpieczną dostawę. To szczególnie istotne w przypadku m.in. nasion, gdyż ich niewłaściwe transportowanie, czy nieprawidłowa temperatura wpływają negatywnie na stan. Sklep ogrodniczy Rolmarket to rozbudowana oferta, odpowiednio opisane produkty i wysokiej jakości obsługa. 

Sklep ogrodniczy w Krakowie a zakupy online

Przeglądając zasoby sklepu online, bardzo szybko można przekonać się o tym, że wyróżnia się bogatym asortymentem. Pozwala to w jednym miejscu zamówić wszystko to, czego akurat nam potrzeba. Możliwość złożenia zamówienia, bez konieczności wychodzenia z domu i stania w kolejkach to cechy, na które zwraca uwagę każdy pasjonat ogrodów. Nic więc dziwnego, że sklep ogrodniczy cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Żyjemy w biegu, dlatego oczekiwanie na jedną paczkę, zamiast kilku z różnych miejsc, pozwoli na bardziej efektywne rozplanowanie prac w ogrodzie. W ostatnim czasie zakupy online cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ można w łatwy sposób wybrać produkty, a zakupy zostaną dostarczone pod wskazany adres.

Sklep ogrodniczy online - nasiona, sadzonki, meble

Często sklep ogrodniczy kojarzony jest z miejscem, w którym można kupić nasiona warzyw. Warto mieć świadomość, że ma on znacznie bardziej rozbudowany asortyment, ponieważ można znaleźć u nas nie tylko środki przed szkodnikami, ale przede wszystkim elementy ogrodzeń, meble wypoczynkowe, czy ozdoby do ogrody. Przeszukując zasoby Internetu, wielu potencjalnych Klientów zwraca uwagę na to, ile może zamówić z jednego miejsca np. do swojego domu w Krakowie. Sklep ogrodniczy Rolmarket oferuje kompleksowe wyposażenie ogrodu czy działki, a każdy z produktów jest bardzo dobrze opisany. W naszym sklepie rozmiary, kolory, czy inne cechy pomagają w wybraniu dokładnie tego, czego szuka Klient. Wysoka jakość sprzedawanych produktów to dla nas priorytet, dlatego składając zamówienie z naszej oferty, można być pewnym, że dostarczone zostaną przedmioty ze zdjęcia i zgodne z opisem. 

Kraków a sklep ogrodniczy - bezpieczna dostawa

Internetowy sklep ogrodniczy to gwarancja bezpiecznej dostawy w Krakowie. Niezależnie od wielkości posiadanego ogrodu, czy działki rekreacyjnej, każdy chciałby stworzyć miejsce, w którym odpoczynek będzie możliwy. Wszelkie zamówienia są pakowane, ale przede wszystkim zabezpieczane na czas transportu. Pozwala to na dostarczenie ich w idealnym stanie, nawet wiele kilometrów od magazynu.

pixel