Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sklep ogrodniczy Łódź

 Nie mamy jeszcze sklepu stacjonarnego w Łodzi, ale mamy dla Was kod na zamówienia online!

 

rolmarket sklep ogrodniczy kod rabatowy

 

Rolmarket.pl to jeden z największych na polskim rynku internetowych sklepów ogrodniczych oferujący tysiące produktów do budowy,
wyposażenia i pielęgnacji ogrodów. Jest częścią działalności firmy Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k, której początki sięgają 1996 roku.
Miarą sukcesu firmy są powracający klienci oraz ich pozytywne opinie o transakcjach dokonanych w sklepie Rolmarket.pl.
Na przestrzeni lat sklep zdobył wiele laurów i wyróżnień. Są wśród nich dwukrotne zajęcie pierwszego miejsca w prestiżowym rankingu najlepszych
sklepów internetowych w kategorii „Ogród” organizowanym przez serwis Opineo.pl, otrzymanie złotego godła Konsumencki Lider Jakości 2021
w kategorii "internetowe sklepy ogrodnicze", zdobycie lauru "SUPER MARKA" w 2019 roku czy pięciokrotne z rzędu zdobycie wyróżnienia e-Gazele Biznesu.
Naszą misją jest podnoszenie komfortu życia naszych Klientów. Otaczać pięknem, ułatwiać pracę, zbliżać do natury – oto dewizy naszego działania.

sklep ogrodniczy łódź

Rolmarket.pl - Uzależniamy od natury

Sklep ogrodniczy - Łódź i okolice

Rolmarket to przykład świetnie zaopatrzonego sklepu ogrodniczego. Łódź i okalające miejscowości to przykładowe miejsca, w które realizujemy wysyłki do naszych klientów. Jeżeli zatem szukasz dobrze zaopatrzonego sklepu, który będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie szerokiej oferty artykułów ogrodniczych - zdecydowanie warto sprawdzić zasoby Rolmarket.pl. Śledzimy nowości w branży i nieustannie poszerzamy naszą gamę produktów.

Jakie produkty możesz znaleźć w internetowym sklepie ogrodniczym?

Celem naszego sklepu internetowego jest między innymi to, aby spełnić oczekiwania różnorodnej grupy odbiorców. Bez względu na to, czy szukasz jedynie nasion, czy może mebli na działkę czy do ogrodu, albo narzędzi do prac przy roślinach - to wszystko czeka na Ciebie w Rolmarket.pl. Działamy od 1996 roku - przez ten czas nawiązaliśmy wiele wartościowych kontaktów z zaufanymi dostawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować naprawdę atrakcyjne ceny. Mieszkasz w Łodzi? Sklep ogrodniczy Rolmarket działa online co pozwala wszystkim zainteresowanym osobom mieszkającym na terenie Polski na skorzystanie z naszego wsparcia.

Przekonaj się do internetowej formy zakupów mieszkając w Łodzi!

Coraz większy odsetek internautów przekonuje się do zakupów w sieci. O ile zakup dóbr szybkozbywalnych przychodzi nam relatywnie łatwo, tak sięgnięcie po sprzęty czy np. zestawy mebli ogrodowych przez internet mogą nie być już tak oczywiste. W trosce o zapewnienie komfortu i dostarczenie jak największej ilości szczegółowych informacji zadbaliśmy o precyzyjne przedstawienie każdego produktu. Mowa tutaj zarówno o zdjęciach jak i opisach obejmujących użyte materiały i sposób użytkowania. Dzięki tym wskazówkom będziesz mieć pewność, że dokładnie wiesz, w co inwestujesz! Bezpieczne płatności, sprawna wysyłka - przekonaj się, że warto z nami współpracować!

Mieszkasz w Łodzi? Sklep ogrodniczy Rolmarket pomoże Ci w skompletowaniu niezbędnych produktów

Naszą ofertę kierujemy do tych wszystkich osób, które szukają zaufanego dostawcy akcesoriów, które pomogą w utrzymaniu ogrodu w świetnym stanie. Mieszkasz w Łodzi? Sklep ogrodniczy oferujący sprzedaż wysyłkową zarówno do Łodzi, ale i w każde inne miejsce w Polsce pozwoli Ci w wygodny sposób skompletować Twoje zamówienie. Jeżeli okazałoby się jednak, że Twój zakup był nietrafiony - masz aż 100 dni na zwrot nieużywanego towaru. Na przestrzeni lat zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni przez serwis Opineo - przekonaj się, że zasłużenie! Sfinalizuj swoje zamówienie i oczekuj ekspresowej dostawy!

pixel