Zgłoś swój ogród i zgarnij prezenty!

2018-01-22
Wystartował nowatorski projekt w polskiej blogosferze pn. "Busem przez polskie ogrody", którego twórcą jest Tomasz Szostak, prowadzący blog ogrodniczy Z ogrodem na TY. W ramach inicjatywy, autor przemierzy busem całą Polskę, prezentując najciekawsze ze zgłoszonych do projektu ogrodów. Sklep Rolmarket.pl jest partnerem przedsięwzięcia.


Projekt "Busem przez polskie ogrody" jest cyklem całorocznym, dlatego w programie znajdą się relacje aż z 24 ogrodów! Szczególnie gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich ogrodów klientów naszego sklepu internetowego.

busem przez polskie ogrody idea


Jakie ogrody wezmą udział w projekcie?

W programie znajdą się ogrody, w których widać pasję, pomysłowość i troskę o rośliny. Nie liczy się przy tym budżet przeznaczony na urządzenie ogrodu, a kwestią kluczową jest po prostu miłość do ogrodnictwa.

Każdy uczestnik projektu będzie miał okazję nie tylko pokazać szerokiej publiczności swoją przydomową przestrzeń, ale również otrzyma zestaw wyjątkowych prezentów ufundowanych przez partnerów projektu, w tym między innymi przez nasz sklep internetowy.

Szczegóły i regulamin dokonywania zgłoszeń do projektu dostępne są pod tym linkiem.

busem przez polskie ogrody Tomasz SzostakNa zdjęciu autor projektu Tomasz Szostak.

Jaka jest idea przedsięwzięcia?

Program "Busem przez polskie ogrody" powstał po to, aby uczyć świadomego ogrodnictwa, inspirować i pokazywać, jak wiele radości może dać samodzielne gospodarowanie własnym terenem zielonym.

Poza prezentacją oryginalnych rozwiązań architektonicznych oraz niebanalnych nasadzeń roślinnych, autor będzie rozmawiał również z właścicielami ogrodów. Chodzi o to, aby pokazywać ogrody przez pryzmat historii ich twórców.

busem przez polskie ogrody bus
Autor będzie przemierzał Polskę w poszukiwaniu najbardziej inspirujących ogrodów za pośrednictwem tytułowego busa.


Jeżeli temat wydaje Ci się interesujący, zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami projektu.

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel