Tkana taśma ogrodnicza do mocowania drzew, podwiązywania roślin Vulcanus 50mm x 5mb
14,99 zł
3,00 zł / m
| Kod produktu: | 88020615 |
| EAN: | 5902288221618 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska e-mail: sklep@rolmarket.pl tel.: 242607400 |
| Długość: | 50 m |
| Gramatura: | 90 g |
| Szerokość: | 1,1 m |
| Kolor: | Czarny |
| Otwory: | Nie |
| Splot: | Standardowy |