Metalowe szpilki do mocowania agrotkaniny, agrowłókniny i geowłókniny, model U 100 szt.
34,99 zł
0,35 zł / szt
| Kod produktu: | 88015086 |
| EAN: | 5902288201566 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska e-mail: sklep@rolmarket.pl tel.: 242607400 |
| Długość: | 100 m |
| Gramatura: | 90 g |
| Szerokość: | 1,6 m |
| Kolor: | Czarny |
| Otwory: | Nie |
| Splot: | Standardowy |