Oryginalny Hukinol 500ml- niemiecki zapachowy odstraszacz na dziki, sarny, jelenie
139,99 zł
139,99 zł / szt
| Kod produktu: | 88032292 |
| EAN: | 5902288219479 |
| GPSR: |
Nazwa firmy: Rolmarket Sp. z o.o. Sp.k ul. Cieśle 47 09-470 Bodzanów, Polska e-mail: sklep@rolmarket.pl tel.: 242607400 |
| Długość: | 25 m |
| Gramatura: | 90 g |
| Szerokość: | 1,6 m |
| Kolor: | Czarny |
| Otwory: | Nie |
| Splot: | Standardowy |