Blog ogrodniczy

Kupujemy wąż ogrodowy – czym kierować się przy wyborze?

Kupujemy wąż ogrodowy – czym kierować się przy wyborze?Podlewanie to jeden z głównych zabiegów w ogrodzie. Jak wybrać węża do swoich potrzeb?
Przeczytaj więcej

Maj w ogrodzie: wiosenne prace w ogrodzie

Maj w ogrodzie: wiosenne prace w ogrodzieJakie prace ogrodowe należy wykonać w maju? Jakie rośliny sadzić? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w artykule.
Przeczytaj więcej

Jak uprawiać i dbać o warzywa w szklarni?

Jak uprawiać i dbać o warzywa w szklarni?Co sadzić w szklarni? Jak pielęgnować w niej rośliny? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszym poradniku.
Przeczytaj więcej

Jak dbać o oczko wodne? 5 praktycznych porad

Jak dbać o oczko wodne? 5 praktycznych poradChcesz cieszyć się pięknym oczkiem wodnym w swoim ogrodzie? Poznaj zasady odpowiedniej jego pielęgnacji.
Przeczytaj więcej

Kwiecień w ogrodzie: sadzenie i pielęgnacja roślin

Kwiecień w ogrodzie: sadzenie i pielęgnacja roślinJakie prace należy wykonać w kwietniu w ogrodzie? Co sadzić? Jak pielęgnować rośliny? Dowiedz się i działaj!
Przeczytaj więcej

Wiosenne agrowłókniny okryciowe – kiedy i po co je stosować?

Wiosenne agrowłókniny okryciowe – kiedy i po co je stosować?Co zrobić, aby Twoje rośliny rosły szybciej i były dobrze chronione przed przymrozkami?
Przeczytaj więcej

Marzec w ogrodzie - 6 prac, o których musisz pamiętać

Marzec w ogrodzie - 6 prac, o których musisz pamiętaćO jakich czynnościach w ogrodzie nie możesz zapomnieć w marcu? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się więcej.
Przeczytaj więcej
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel