Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Blog

2023-02-27

Kalendarz ogrodnika – najważniejsze czynności w każdym miesiącu

Kalendarz ogrodnika – najważniejsze czynności w każdym miesiącu
Wiele osób wciąż jest przekonanych, że prace w ogrodzie ograniczają się wyłącznie do ciepłych dni, występujących w ciągu roku. Nic bardziej mylnego. Jeśli chcesz, by Twoja działka prezentowała się pięknie, musisz o nią zadbać nie tylko wiosną i latem, ale także jesienią i zimą. Z pewnością w takim przypadku pojawia się pytanie, co robić w ciągu roku i jakie prace wykonywać? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie wszystkich miesięcy, by ułatwić ewentualne planowanie i wdrożenie poszczególnych działań.
2023-02-01

Nawożenie roślin na agrowłókninie – co musisz wiedzieć?

Nawożenie roślin na agrowłókninie – co musisz wiedzieć?
Na wygląd ogrodu wpływ mają nie tylko nasadzenia, ale przede wszystkim regularna pielęgnacja, do której należy przycinanie, formowanie, czy nawożenie roślin. Na rynku jest wiele produktów, które ułatwiają zadbanie o ogród. Z których warto skorzystać? Czy rozłożona agrowłóknina pomaga?
2023-02-01

Co pod iglaki? To weź pod uwagę!

Co pod iglaki? To weź pod uwagę!
Dla wielu osób iglaki w ogrodzie to nie tylko możliwość posiadania pięknych zielonych krzewów przez cały rok, ale przede wszystkim możliwość ich formowania. Krzewy prezentują się estetycznie, dając poczucie komfortu i prywatności. Sprawdź, co warto wykorzystać, aby odpowiednio o nie zadbać.
2023-02-01

Jak zadbać o ogród latem?

Jak zadbać o ogród latem?
Lato kojarzy ci się tylko z wypoczynkiem i błogim relaksem? Nic bardziej mylnego. Z pewnością możemy stwierdzić, że druga pora roku to czas, kiedy prace w twoim ogrodzie będą dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Oczywiście nie uciekniesz jednak do całkowitej laby, ponieważ ogród latem wciąż wymaga pewnej pielęgnacji. Dowiedz się, jakie czynności wykonywać, by twój kawałek zieleni pięknie się prezentował, a przygotowane zbiory wciąż były obfite.
2023-02-01

Jak zadbać o ogród wiosną?

Jak zadbać o ogród wiosną?
Kiedy za oknem robi się znacznie cieplej, a wyłaniające się słońce zza chmur zachęca do wyjścia na dwór, jest to doskonały moment, aby zadbać o ogród wiosną. Z pewnością po nieco mniej intensywnej zimie, jesteś w pełni gotowy do rozpoczęcia prac ogrodowych i przygotowania się na otwarcie sezonu. Przygotowaliśmy dla ciebie kilka wskazówek, które ułatwią ci przeprowadzenie poszczególnych działań. Sprawdź, co powinieneś wykonać w ogrodzie w drugim kwartale roku.
2023-02-01

Jak zadbać o ogród zimą?

Jak zadbać o ogród zimą?
Każdy ogrodnik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że prace na jego działce nie kończą się wraz z zakończeniem sezonu. Ogród zimą również wymaga stałej pielęgnacji. Ta pomoże zachować dotychczasowe nasadzenia w doskonałym stanie i sprawić, że kolejne, wiosenne prządki będą jedynie przyjemnością. Dowiedz się, jakie działania powinieneś podjąć, aby Twój ogród zachował swoją świetność i wspaniały wygląd.
2023-02-01

Jak zadbać o ogród jesienią?

Jak zadbać o ogród jesienią?
Kiedy kończy się lato i przychodzi ostatni kwartał roku, w twoim ogrodzie rozpoczynają się przygotowania do zamknięcia sezonu. Nic w tym dziwnego, w końcu ciepłe dni pomału stają się rzadkością, a na ich miejscu pojawia się chłód i liczne opady. Jak jednak zadbać ogród jesienią, aby twoja roślinność była odpowiednio zabezpieczona przed mrozami, a liczne nasadzenia wykonane w tym roku ponownie zakwitły wiosną? Na te i inne pytania z najdziesz poniżej odpowiedzi.
    pixel