Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Cellfast

( ilość produktów: 70 )

Firma Cellfast została założona w 1990 roku w Krośnie. Początkowo był to niewielki zakład produkujący węże ogrodowe. Dziś jest to renomowana firma, która zajmuje się produkcją nie tylko węży, ale szeregu narzędzi i akcesoriów nawadniających. Jeśli szukasz sprawdzonych produktów wysokiej jakości, Cellfast to świetny wybór. Akcesoria ogrodowe tej marki cechują się solidnym wykonaniem i wyjątkową wytrzymałością. W ofercie sklepu Rolmarket.pl znajduje się szeroki wybór narzędzi ogrodowych od tego doświadczonego producenta.

Cellfast – doświadczony producent narzędzi ogrodowych 

W ofercie sklepu internetowego Rolmarket.pl znajdziesz następujące akcesoria ogrodowe firmy Cellfast:

Węże ogrodowe Cellfast, będące nieocenioną pomocą w ogrodzie i na działce. Idealne do podlewania roślin i podłączania zraszaczy.

Wózki na węże ogrodowe Cellfast, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie i transportowanie węża ogrodowego bez jego niepotrzebnego zaginania oraz skręcania.

Zraszacze i zestawy zraszaczy Cellfast – wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych pozwalają na regulację strumienia wody w kilku kombinacjach.

Lance Cellfast, które pozwalają na uzyskanie dłuższego strumienia wody.

Obrzeża trawnikowe Cellfast, które zapobiegają przerastaniu trawy i świetnie sprawdzają się jako warstwa oddzielająca trawnik od pozostałych części ogrodu (np. rabat kwiatowych).

Łączniki, dzięki którym łatwo połączysz ze sobą dwa węże.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również całe zestawy produktów marki Cellfast zawierające na przykład węża ogrodowego, wózek na węża, zraszacze i zestaw przyłączeniowy.

Jaki wąż ogrodowy wybrać?

Większość roślin do prawidłowego rozwoju wymaga odpowiedniego podlewania i nawadniania. Węże ogrodowe przydają się również w spłukiwaniu nawierzchni ścieżek i tarasu, a także myciu mebli ogrodowych czy samochodów.

Sklepy ogrodnicze oferują ogromny wybór węży ogrodowych. Skąd wiedzieć, jaki sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Wybór węża ogrodowego powinieneś uzależnić przede wszystkim od wielkości Twojego ogrodu czy pola uprawnego. Dobrze dobrany wąż powinien sięgać od punktu poboru wody do najbardziej oddalonego krańca ogrodu. Przy obliczaniu jego długości, należy wziąć pod uwagę dodatkowy metr lub dwa zapasu, który przyda się na omijanie ewentualnych przeszkód.
Spore znaczenie ma też średnica węża ogrodowego – im większa, tym większe ciśnienie wody i skuteczniejsze podlewanie. W ogrodach o typowych rozmiarach najczęściej używa się węży o średnicy 0,5 cala.

Aby korzystanie z węża było jak najprostsze i wydajne, warto dokupić do niego różne akcesoria. Wózki ogrodowe czy zraszacze w znacznym stopniu usprawnią pracę z wężem.

pixel