Acar

( ilość produktów: 5 )

Przedłużacze znajdują się prawdopodobnie w każdym gospodarstwie domowym. Przydają się także w ogrodzie – zwłaszcza podczas koszenia trawnika kosiarką elektryczną. Właśnie dlatego warto wybierać produkty od sprawdzonych producentów, które będą służyć nam przez długie lata. Takie są przedłużacze od firmy Acer, działającej na rynku od 1990 roku. Z przyjemnością prezentujemy ofertę tych produktów, które spełniają wszystkie europejskie standardy jakości i będą świetnie wypełniać swoją funkcję zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Poznaj ofertę przedłużaczy od Acar

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór przedłużaczy od tego uznanego producenta, dzięki czemu z łatwością zdołasz wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb. Oferujemy zarówno zwijane przedłużacze elektryczne, jak i te, które są dopasowane do warunków panujących w ogrodzie. Produkty występują w różnych rozmiarach i posiadają różne średnice, co sprawia, że sprawdzą się w ogrodach i pomieszczeniach o różnorakich wielkościach. Zwijane przedłużacze Acar przydają się zwłaszcza na dużych powierzchniach. Zwijacz bębnowy ułatwia pracę z urządzeniem i zapobiega jego plątaniu się i zaginaniu. Przedłużacze ogrodowe z kolei cechują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, dlatego bez obaw można z nich korzystać nawet na zewnątrz. Są one przeznaczone także do stosowania z innymi urządzeniami – kosiarkami, elektronarzędziami czy lampami oświetleniowymi. Wszystkie produkty marki Acar zostały wyprodukowane w Polsce przy użyciu materiałów od lokalnych dostawców. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą przedłużaczy pochodzących od innych producentów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze przedłużacza?

Wybieranie odpowiedniego przedłużacza powinieneś rozpocząć od określenia jego długości. Zmierz więc pomieszczenie lub ogród, w którym masz zamiar z niego korzystać i na tej podstawie dobierz właściwy rozmiar. Pamiętaj, aby uwzględnić kilka centymetrów zapasu, na wypadek gdyby na drodze kabla miały znaleźć się jakieś przeszkody. Po drugie, przemyśl jego zastosowanie. W pokojach najlepiej sprawdzą się niezbyt długie przedłużacze połączone z listwą zasilającą o 2-4 gniazdach – takie produkty zdecydowanie wystarczą do codziennego użytku. W ogrodach, warsztatach czy halach budowlanych lepiej sprawdzą się specjalistyczne przedłużacze zwijane, których długość wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt metrów. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu zachęcamy do kontaktu – z chęcią udzielimy przydatnych wskazówek i opowiemy o zastosowaniu każdego z przedłużaczy.

    pixel