Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

BROS

( ilość produktów: 13 )

Bros to niekwestionowany lider na rynku trutek na szkodniki. Firma od wielu lat pomaga uporać się z problemem mrówek, komarów czy much pojawiających się w naszych domach i ogrodach. Preparaty Bros cechują się wysoką skutecznością, czym zdobyły sobie zaufanie klientów na całym świecie. Szeroka gama różnego rodzaju specyfików marki Bros sprawia, że z całą pewnością znajdziesz dzięki nim rozwiązanie swojego problemu, a Twoja posesja będzie wolna od niechcianych gości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trutki na szkodniki Bros – wybierz preparaty od sprawdzonego producenta

Bros to marka, którą doskonale znają wszystkie osoby, zmagające się niegdyś z problemem uporczywie pojawiających się szkodników. Chcesz zasilić ich grono? Świetnie się składa – w naszej ofercie znajdziesz następujące preparaty:

Pułapki oraz kulki na mole spożywcze, dzięki którym Twoje szafki będą wolne od tych nieprzyjemnych owadów.

Lampy owadobójcze na komary i muchy, które skutecznie zabezpieczą pomieszczenia przed owadami latającymi.

Trutki na ślimaki, które skutecznie zwalczą szkodniki niszczące kwiaty i rośliny uprawne.

Płyny na komary, zwalczające owady zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Różnego rodzaju lepy i spirale na muchy i inne owady.

Metalowe i drewniane pułapki na myszy.

I wiele innych – sprawdź sam!

Każdego z produktów należy używać z zachowaniem szczególnej ostrożności. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w ich opisach oraz na opakowaniach. Życzymy udanych zakupów!

Jak walczyć z owadami?

Trutki na szkodniki to bez wątpienia najskuteczniejszy sposób walki z niechcianymi gości, jednak istnieją inne metody, które mogą wspomóc ich zwalczanie. Owady nie tylko zakłócają nasz odpoczynek, ale mogą także wywołać silne reakcje alergiczne czy zarażać groźnymi chorobami. Właśnie dlatego należy je bezwzględnie zwalczać. Dobrym pomysłem jest inwestycja w moskitiery, które zapobiegną przedostawaniu się owadów do domu. Możesz także wypróbować tradycyjne metody, które przez wiele lat stosowali nasi przodkowie. Okazuje się, że na przykład komary czy muchy odstrasza zapach wydzielany przez kocimiętkę. Owady nie przepadają także za wonią pelargonii, bodziszka cuchnącego oraz mirtu. Na liście nietolerowanych przez nie zapachów znajdują się także te wydzielane przez bazylię, miętę, liście pomidora czy cebulę. Plektrantus koleusowaty, zwany inaczej komarzycą, odstrasza nie tylko komary, ale także mole, więc na pewno warto posadzić go w swoim ogrodzie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z walką z niepożądanymi gośćmi w ogrodzie i w domu prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wskazówek i pomożemy w wyborze najlepszych produktów!

      pixel