Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Florovit

( ilość produktów: 15 )

Nawozy marki Florovit są obecne na rynku już od ponad 40 lat. Na liście najczęściej używanych nawozów ogrodniczych w Polsce zajmują czołowe miejsce, a to oznacza, że produkty są profesjonalne, skuteczne, najwyższej jakości oraz idealnie dopasowane do specyficznych potrzeb poszczególnych grup roślin.

W swojej gamie produktowej Florovit zawiera zarówno środki przeznaczone do ochrony roślin przed szkodnikami, ale także nawozy i odżywki.

Skuteczność nawozów marki Florovit potwierdzają klienci chwaląc, że nawozy te doskonale pozwalają zachować rośliny w doskonałej kondycji, zwiększyć plony lub skutecznie poprawić jakość owoców i warzyw oraz uchronić rośliny przed szkodnikami.

W ofercie naszego sklepu znajdziemy szeroką gamę produktów marki Florovit zarówno w formie płynnej jak i granulowanej. Są to m.in.
- nawozy uniwersalne,
- nawozy do trawy,
- nawozy do iglaków,
- wapno nawozowe do trawy,
- nawozy do trawników (antymech),
- nawozy do tui,
- nawozy do tui przeciw brązowieniu igieł,
- długodziałający nawóz do róż i krzewów kwitnących,
- nawóz do rododendronów, roślin wrzosowatych i hortensji,
- nawóz do rododendronów, azalii i hortensji,
- nawóz do warzyw, kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych,
- nawóz do winorośli,
- nawóz długodziałający do roślin domowych i balkonowych,
- nawóz do borówek i roślin kwaśnolubnych,
- obornik granulowany kurzy, koński i bydlęcy,
- aktywator kompostu,
- nawozy płynne ( do pelargonii,surfinni, kaskadii, petunii, hortensji, storczyków, datur, kaktusów, sukulentów, palm, juk i dracen, do roślin iglastych, do powojników i innych kwitnących pnączy, do kwiatów domowych i balkonowych, do roślin zielonych, do roślin kwitnących, do róż i roślin kwitnących, uniwersalny do roślin kwitnących)

      pixel