Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Azofoska

( ilość produktów: 4 )

Azofoska to uznany producent nawozów wieloskładnikowych. Zapewniają one szybki i bezpieczny rozwój roślin, dzięki czemu zdobyły uznanie wielu konsumentów. Są one przeznaczone dla różnych gatunków, co sprawia, że z łatwością znajdziesz produkt, który idealnie sprawdzi się na Twojej działce. Co więcej, z ich wszechstronnym działaniem idzie w parze łatwe stosowanie. Szukasz wygodnego i skutecznego sposobu na zasilanie roślin w swoim ogrodzie? Sprawdź ofertę nawozów Azofoska!

Nawozy Azofoska – jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Popularność nawozów Azofoska sprawia, że nie mogło ich zabraknąć w sklepie Rolmarket.pl. Znajdziesz u nas bogaty wybór nawozów ogrodniczych, dzięki którym będziesz cieszyć się obfitymi plonami. Oferujemy produkty o różnych pojemnościach, różnym przeznaczeniu i w różnej formie. Nawozy Azofoska to przede wszystkim nawozy uniwersalne – przeznaczone do stosowania do wielu gatunków roślin. Z powodzeniem można ich używać na trawnikach, grządkach warzywnych, do zasilania kwiatów jednorocznych i wieloletnich oraz krzewów owocowych i ozdobnych. Co więcej, można je stosować na polach uprawnych, a także w szklarniach, pod osłonami czy po prostu w ogrodzie. Oferujemy produkty o różnej pojemności, dzięki czemu zdołasz idealnie dopasować je do zapotrzebowania swoich roślin. Znajdziesz u nas opakowania nawozów ważące 3, 5, 10 czy nawet 25 kg. Występują one zarówno w postaci granulowanej, jak i płynnej.

Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie.

Dlaczego warto inwestować w nawozy Azofoska?

Wybór nawozów uniwersalnych na rynku jest ogromny, dlatego kupno idealnego może czasem stanowić nie lada wyzwanie. Nawozy Azofoska cechują się jednak pewnymi właściwościami, które świadczą o ich wysokiej jakości i skutecznym działaniu. Po pierwsze, nie zawierają one chlorków, które są szkodliwe dla większości roślin i w następstwie wpływają na gorsze przechowywanie plonów i przetworów. Po drugie, w ich składzie znajdują się idealne proporcje wszystkich niezbędnych składników odżywczych i komplet sześciu mikroelementów, dzięki czemu mogą być stosowane nawet wtedy, gdy niemożliwe jest nawożenie obornikiem. Taka zawartość sprawia również, że zasilane nimi rośliny są mniej podatne na różnego rodzaju choroby i ataki szkodników. Co więcej, zawierają one azot w dwóch formach – szybko i wolno działającej. W ich składzie odnajdujemy również fosfor cechujący się dużą rozpuszczalnością.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru najlepszego nawozu prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy i udzielimy wskazówek co do ich stosowania.

      pixel