Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sumin

( ilość produktów: 21 )

Sumin to marka, która jest znana rolnikom oraz miłośnikom ogrodnictwa już od ponad 30 lat. Zaczynając od wąskiej oferty nawozów płynnych, w tej chwili firma oferuje bardzo szeroką gamę nawozów, dzięki czemu każdy rolnik i ogrodnik znajdzie wśród nich coś dla siebie. Szeroką ofertę produktów marki Sumin znajdziesz również w sklepie Rolmarket.pl

Nawozy do iglaków i nie tylko

W ofercie marki Sumin można znaleźć wiele nawozów różnego rodzaju, wśród których na pierwszy plan wysuwają się nawozy do iglaków. Dostępne są w opakowaniach różnej wielkości, dzięki czemu można dopasować wielkość kupowanego nawozu do potrzeb. Sumin oferuje również nawozy do trawników, zarówno wpływające na ich wzrost i rozwój, jak i zapobiegające brązowieniu źdźbeł trawy. Można znaleźć również nawozy do winorośli, warzyw, m.in. pomidorów i papryki, oraz nawozy do kwiatów, takich jak pelargonie, surfinie czy powojniki.

Produkty dla sadowników

Wśród produktów marki Sumin warto również zwrócić uwagę na produkty dla sadowników. Mamy tu na myśli przede wszystkim maści ogrodnicze oraz opaski do szczepień, dzięki którym można zabezpieczyć drzewa i krzewy po obcinaniu gałęzi lub szczepieniu. Chętnie sięgają oni również po preparaty wspomagające ukorzenianie, dzięki którym łatwiej można rozmnażać niektóre gatunki drzew. Sadownicy doceniają również produkty Sumin wspomagające ich walkę ze szkodnikami. Ich sprzymierzeńcem w walce ze szkodnikami są preparaty przędziorkobójcze oraz środki grzybobójcze specjalnie przygotowane do ochrony roślin sadowniczych.

Środki ochrony roślin

Bardzo ważną gałęzią produktów marki Sumin są środki ochrony roślin. Są wśród nich preparaty owadobójcze, grzybobójcze i chwastobójcze. Są one dostępne zarówno w niewielkich buteleczkach w formie koncentratów do stosowania w niewielkich ogrodach czy na małych powierzchniach upraw, jaki w dużych kanistrach, najchętniej wybieranych przez rolników i osoby zajmujące się ogrodnictwem zawodowo. Jednym z flagowych produktów tej marki jest Roundup czyli środek chwastobójczy, którego nazwa jest znana nawet osobom niezwiązanym z rolnictwem czy ogrodnictwem. Wśród środków owadobójczych na uwagę zasługują środki na mszyce oraz środki owadobójcze na róże i inne rośliny ozdobne. Wszyscy walczący ze ślimakami pożerającymi plony ich pracy w postaci warzyw i owoców docenią skuteczny środek na ślimaki, jakim jest Pełazkol.

      pixel