Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Bayer

( ilość produktów: 1 )

Bayer to światowej klasy producent środków chemicznych, które znajdują szerokie zastosowanie zwłaszcza w dziedzinie rolnictwa i opieki zdrowotnej. Firma może pochwalić się ponad 150-letnim doświadczeniem i gronem zadowolonych klientów na całym świecie. Produkowane przez nią środki owado, chwasto i grzybobójcze ze względu na wysoką jakość i skuteczność cieszą się dużą popularnością także w naszym kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów marki Bayer, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Bayer – bogaty wybór środków owadobójczych, chwastobójczych i grzybobójczych

Bayer to marka powszechnie znana i rozpoznawalna, dlatego jej produktów nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Znajdziesz tu środki chemiczne, które zapewnią skuteczną ochronę roślinom w Twoim ogrodzie i sprawią, że przebywanie w nim będzie ogromną przyjemnością. Nasza oferta zawiera:

Środki owadobójcze, które skutecznie zwalczają szkodniki ssące i gryzące zarówno na roślinach ozdobnych, jak i warzywnych. Zapewniają one długi okres działania i nawet w najmniejszym stopniu nie uszkadzają roślin.

Środki chwastobójcze, dzięki którym wzrost chwastów jednolistnych zostaje zahamowany już po 2-3 dniach.

Środki grzybobójcze, przeznaczone do ochrony warzyw i roślin ozdobnych przed chorobami grzybiczymi. Preparaty można stosować zarówno interwencyjnie, jak i zapobiegawczo.

Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie. Zapoznaj się także z ofertą środków ochrony roślin od innych producentów.

Jak walczyć z chwastami w ogrodzie?

Środki chwastobójcze to bez wątpienia skuteczny, ale nie jedyny środek walki z tymi niepożądanymi roślinami. Najprostszą metodą wydaje się być ich mechaniczne usuwanie i rzeczywiście tak jest, ale warto pamiętać o pewnych czynnikach, które ułatwią poprawne przeprowadzanie tego procesu. Po pierwsze przed przystąpieniem do niego, glebę warto delikatnie wzruszyć. Chwastów nie trzeba wyrywać rękoma – można używać do tego celu specjalnych wyrywaczy, które znacznie usprawnią wykonywanie tego zadania. Warto wypróbować również tradycyjne metody usuwania tych roślin zwłaszcza, jeśli jest ich stosunkowo niedużo – w innym wypadku konieczne będzie użycie środków chemicznych. Pośród naturalnych sposobów możemy wymienić spryskiwanie chwastów rozcieńczonym octem, a także wybielaczem czy posypywanie ich sodą oczyszczoną. Jeśli tradycyjne metody nie przyniosą efektów, radzimy zwrócić się o pomoc do doświadczonych producentów środków ochrony roślin jak Bayer.

Dowiedz się więcej na temat walki z tymi uporczywymi roślinami z artykułu na naszym blogu – jak skutecznie usuwać chwasty z ogrodu?

      pixel