Demar

( ilość produktów: 2 )

Demar to polski producent obuwia roboczego, który już od 40 lat dba o to, aby wykonywanie prac ogrodowych było bezpieczne i komfortowe. Wysokiej jakości kalosze ogrodowe, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, skutecznie ochraniają nogi przed wilgocią i niskimi temperaturami. Powinny więc być częścią garderoby każdego ogrodnika! Poznaj szeroką gamę obuwia Demar, a w razie jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze odpowiedniego produktu skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy.

Demar – wybierz kalosze od sprawdzonego producenta

Kalosze ogrodowe będą wypełniać swoją funkcję tylko wtedy, gdy będą wykonane z najwyższej jakości materiałów. Właśnie takie jest obuwie Demar. Ich budulcem jest nieprzemakalne tworzywo PVC o właściwościach termoizolacyjnych, dzięki czemu kalosze świetnie spisują się o każdej porze roku, w każdych warunkach atmosferycznych. Są stworzone tak, aby nie przyklejała się do nich glina czy błoto. Co więcej, posiadają one szeroką cholewę oraz antypoślizgową podeszwę, więc bez obaw można się w nich poruszać po mokrych nawierzchniach. Niektóre modele wyposażone są również w ocieplacze. Kalosze, rzecz jasna, nie są przeznaczone jedynie do wykonywania prac ogrodowych. Z powodzeniem można je nosić także w mieście podczas deszczowych dni.

Kalosze Demar występują w różnych rozmiarach, zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej, więc z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie.

Nie tylko kalosze – skompletuj cały zestaw odzieży ogrodowej

Choć prace ogrodowe dostarczają wiele przyjemności, łatwo się podczas ich wykonywania pobrudzić. Nie jest to oczywiście żaden problem – pod warunkiem, że nie używamy wtedy codziennych ubrań. Warto zaznaczyć, że kalosze to tylko część wyposażenia, które powinno się znaleźć w szafie każdego ogrodnika. Są one oczywiście niezbędne, ale dobrze, jeżeli towarzyszy im inna odzież zapewniająca ochronę przed skrajnymi temperaturami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo przydatne są rękawice, które skutecznie zabezpieczają dłonie przed urazami i zabrudzeniami. Trudno sobie wyobrazić wykonywanie jakichkolwiek prac ogrodowych bez nich. Radzimy zaopatrzyć się także w okulary, ochraniające oczy przed przedostawaniem się wszelkich zanieczyszczeń i odłamków, a w lecie – szkodliwym działaniem promieni UV. Najważniejsze to pamiętać, że uprawianie ogrodnictwa powinno być przyjemne, bezpieczne oraz wygodne i na tej podstawie dobierać odpowiednie ubrania.

Zapoznaj się z pełną ofertą ochronnej odzieży ogrodowej pochodzącej od różnych producentów. Życzymy udanych zakupów!

    pixel