Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

AQUA NOVA

( ilość produktów: 4 )

Aqua Nova to polska firma, która specjalizuje się w produkcji sprzętu do akwariów oraz oczek wodnych. Produkty tej marki cechują się najwyższą jakością i są po prostu niezastąpione w ogrodach, w których znajdują się piękne przydomowe akweny. Aqua Nova oferuje sprzęt niezbędny do ich utrzymania w czystości i stworzenia mikroklimatu, odpowiedniego dla żyjących w nim organizmów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów tej marki, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Poznaj ofertę produktów do Aqua Nova

Inwestycja w akcesoria do oczek wodnych od Aqua Nova to gwarancja utrzymania swojego zbiornika w odpowiedniej kondycji. W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

  • Pompy do oczek wodnych, które będą doskonałym napędem do różnego rodzaju filtrów, przyczyniając się dodatkowo do stworzenia efektu fontannowego w Twoim akwenie.
  • Filtry do oczek wodnych, dzięki którym Twój zbiornik będzie czysty i wolny od glonów, a także przyjazny dla żyjących w nim stworzeń.
  • Sterylizatory do oczka wodnego, które przyczynią się do eliminowania alg, glonów i innych organizmów, odpowiadających za zielone zabarwienie wody.
  • Oświetlenie do oczka wodnego, które stworzy w Twoim ogrodzie niepowtarzalny klimat i nada oczku doskonały wygląd, który będzie zachwycał nawet nocą.

Zapewniamy, że wszystkie produkty wykonane są z materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do oczek wodnych pochodzących również od innych producentów.

Pielęgnacja oczka wodnego – jakie urządzenia mogą w tym pomóc?

Podstawą pielęgnacji oczka wodnego jest jego regularne oczyszczanie i niedopuszczanie do powstania glonów – aby nie pojawiły się one w naszym zbiorniku, w pierwszej kolejności należy zadbać o jego odpowiednie wymiary. W małych i płytkich oczkach o ich rozwój nie trudno, dlatego powinno ono mierzyć minimum 2 x 2,5 m2. Do oczyszczania akwenu niezbędne będzie zainstalowanie odpowiedniego sprzętu: filtra i pompy, która będzie tłoczyć do niego wodę. Pamiętaj, że im większe oczko, tym większa powinna być ich wydajność! Jeśli wolisz, możesz oczywiście czyścić swój przydomowy akwen ręcznie, ale wymaga to znacznie większych nakładów pracy… Dobrym pomysłem będzie również umieszczenie na oczku wodnym siatki, dzięki której nie będą wpadać do niego zabrudzenia. Jest to obowiązkowe zwłaszcza jesienią, gdy z drzew opadają liście. Sprawdź naszą ofertę siatek na oczka wodne!

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, koniecznie przeczytaj nasz artykuł na temat pielęgnacji oczka wodnego.

      pixel