Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Aquael

( ilość produktów: 1 )

Polska firma Aquael może się pochwalić ponad 30 letnim doświadczeniem. Od tylu lat dostarcza już wysokiej jakości produkty, które są niezastąpione w pielęgnacji akwariów i oczek wodnych. Nie mogło ich zabraknąć również w naszym sklepie – zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego modelu prosimy o kontakt.

Poznaj akcesoria do oczek wodnych i akwariów od Aquael

Aquael to doświadczony i sprawdzony producent akcesoriów, dzięki którym Twój przydomowy staw zachwyci każdego swoim pięknem, a jego pielęgnacja stanie się dziecinnie prosta. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • Filtry do stawów, które mogą być stosowane zarówno w wodzie, jak i na zewnątrz oczka. Dzięki nim woda w Twoim akwenie będzie krystalicznie czysta, a ryby i rośliny będą miały idealne warunki do rozwoju.
  • Pompy fontannowe do oczek wodnych, które będą efektywnie napędzać filtr i stworzą przy okazji imponujące efekty fontannowe. Wodospady i kaskady w Twoim ogrodowym akwenie – z Aquael to możliwe!
  • Zestawy dysz, dzięki którym Twój staw zyska dodatkowe walory wizualne.
  • Sterylizatory, które wspomagają proces filtrowania i zapobiegają zazielenianiu się wody.
  • Różnokolorowe lampy podwodne, dzięki którym będziesz mógł podziwiać swoje oczko wodne nie tylko za dnia, ale także nocą!

Wszystkie produkty od polskiego producenta Aquael są wykonane z trwałych i odpornych na warunki panujące w wodzie materiałów. Zapewniamy, że będą służyć Ci przez długie lata. Zapoznaj się z naszą ofertą pomp i ozdób do oczek wodnych również od innych producentów!

Idealne oczko wodne – na co zwrócić uwagę przy jego zakładaniu i pielęgnacji?

Na to, jak nasz akwen będzie prezentować się w przyszłości, duży wpływ mają prace, jakie wykonamy przy jego zakładaniu. Warto wiedzieć, że minimalne wymiary oczka wodnego to 2 x 2,5 m2. Jeśli będą one mniejsze, może dojść do rozwoju glonów – lubują się one w małych i płytkich zbiornikach. Pamiętaj także, aby wyłożyć przyszły staw wysokiej jakości folią – sprawdź folie do oczek wodnych, jakie możesz zakupić w naszym sklepie. Podstawą pielęgnacji każdego przydomowego akwenu jest jego regularne oczyszczanie – najlepiej w realizacji tego zadania sprawdzi się profesjonalny zestaw złożony z pompy i filtra. Nie zapominaj także, aby zwłaszcza jesienią, gdy z drzew opadają liście, rozkładać na oczu siatkę, która zapobiegnie przedostawaniu się do oczka wszelkich zanieczyszczeń.

Upewnij się, że w Twoim przydomowym stawie znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty – zapoznaj się z naszą bogatą ofertą akcesoriów do oczek wodnych.

      pixel