Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Centrala Nasienna Pietrzak

( ilość produktów: 18 )

Centrala Nasienna Pietrzak słynie z produkcji i dystrybucji mieszanek traw. Dzięki tej marce wokół naszych ogrodów rosną trawniki zachwycające swoim wyglądem, a pastwiska spełniają zapotrzebowanie energetyczne zwierząt. Centrala Nasienna Pietrzak zyskała uznanie klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Co więcej, dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów ich grono stale się powiększa! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z mieszankami traw tego producenta, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem prosimy o kontakt.

Poznaj mieszanki traw od sprawdzonego producenta. Co je wyróżnia?

Mieszanki traw spod szyldu Centrali Nasiennej Pietrzak są chętnie wybierane przez wielu rolników i ogrodników na całym świecie. Dzieje się tak głównie ze względu na ich skład, dzięki któremu łąki i pastwiska prezentują się niezwykle estetycznie, a zwierzęta pastewne nie narzekają na brak żywności. Centrala Nasienna Pietrzak dostarcza mieszanki, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów (i ich gleb). Są to między innymi:

Mieszanki pastwiskowe na tereny suche,

Mieszanki pastwiskowe na tereny podmokłe,

Mieszanki traw kośnych,

Mieszanki traw z koniczyną czy z lucerną,

Mieszanki nasion na tereny torfowe,

I wiele innych – przekonaj się sam!

Mieszanki traw występują w opakowaniach o różnych pojemnościach. Znajdziesz u nas produkty o wadze 10 kg, ale także 30. Nie musisz się więc obawiać, że duża powierzchnia Twojego pastwiska będzie przeszkodą. Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie. Sprawdź również ofertę traw pastewnych od innych producentów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszanki pastewnej?

Mieszanka powinna być dobrana przede wszystkim w zgodzie z wymaganiami konkretnej grupy zwierząt oraz gleby. Inne nasiona sprawdzą się na suchym podłożu, a inne na podmokłym. Upewnij się więc, że wybierasz produkt, który sprawdzi się na Twoim polu czy w ogrodzie. Jeżeli chcesz wykorzystywać mieszankę traw jako podstawowe źródło pokarmu dla swoich roślin, sprawdź, czy zawiera ona nasiona roślin pastewnych. Może być to koniczyna, która cechuje się wysoką zawartością białka, wielu witamin i składników mineralnych, lucerna czy życica mieszańcowa. Warto również zaznaczyć, że dobra mieszanka powinna się składać z minimum trzech gatunków roślin. Miej na uwadze, że trawy pastewne to zazwyczaj gatunki jedno lub dwuroczne, dlatego musisz regularnie wysiewać je na nowo.

Pamiętaj, że mieszanki zawierające nasiona roślin pastewnych nie sprawdzą się na przydomowych trawnikach. Zapoznaj się z pełną ofertą nasion traw, a na pewno znajdziesz idealny wariant dla siebie. Życzymy udanych zakupów!

      pixel