Angerman

( ilość produktów: 12 )

Angerman to sprawdzony producent artykułów ogrodowych i rolniczych. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę produktów tej marki, które usprawnią wszelkie prace ogrodowe. Wszystkie z nich cechują się najwyższą jakością, co sprawia, że będą służyć Ci przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy wskazówek związanych z ich zastosowaniem.

Poznaj ofertę produktów producenta Angerman

Wraz z marką Angerman z łatwością zdołasz skompletować cały zestaw narzędzi ogrodowych, które staną się niezastąpione w Twoim ogrodzie. W naszym sklepie znajdziesz:

  • Zestawy narzędzi ogrodowych, w skład których wchodzą widły, szpadel, a także rękawice – niezbędnik każdego ogrodnika!
  • Spulchniacze do gleby, które poprawią stan Twojego podłoża.
  • Różnego rodzaju łopaty, które ułatwią przerzucanie ziemi czy piasku.
  • Piły, dzięki którym z łatwością przetniesz różnego rodzaju materiały.
  • Grille, na których przygotujesz przepyszne potrawy.
  • Zbieraki do owoców i wiele, wiele innych – sprawdź sam!

Gwarantujemy, że wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Zapoznaj się także z naszą ofertą narzędzi ogrodniczych pochodzących od innych producentów.

Jakie narzędzia muszą znaleźć się w każdym ogrodzie i jak o nie dbać?

Pięknie wypielęgnowany ogród to marzenie każdego ogrodnika. Trudno jednak uzyskać taki efekt bez używania odpowiednich narzędzi. Absolutną podstawą jest zaopatrzenie się w łopatę i grabię, które pomogą w spulchnianiu ziemi oraz jej oczyszczaniu i innych podstawowych pracach, które wykonujemy przy zakładaniu ogrodu. Warto zainwestować również w motykę, która przyda się podczas pielęgnacji rabat. Niezastąpioną pomocą może okazać się także wyrywacz do chwastów, który pomoże w walce z tymi uciążliwymi roślinami. Poznaj naszą całą ofertę ręcznych narzędzi ogrodniczych – jest w czym wybierać!

Warto zadbać o to, aby narzędzia ogrodowe służyły nam jak najdłużej. W tym celu należy je dokładnie oczyszczać po każdym użyciu za pomocą miękkiej szmatki, która wyeliminuje ryzyko powstawania zarysowań. Raz na jakiś czas narzędzia warto natrzeć specjalistycznym smarem, który zapobiegnie rozwojowi korozji. Pamiętaj także, aby przechowywać je w ciepłym i suchym miejscu z dala od dzieci oraz zwierząt. Jeżeli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu. Życzymy udanych zakupów!

    pixel