Angarden

Ilość znalezionych towarów: 6

Angarden to doświadczony producent sprzętu ogrodniczego. Firma specjalizuje się zwłaszcza w produkcji urządzeń do systemów nawadniających, które cechują się najwyższą jakością i funkcjonalnością. W naszym sklepie znajdziesz ich bogaty wybór, dzięki czemu Twój ogród zawsze będzie odpowiednio nawodniony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu prosimy o kontakt.

Poznaj ofertę produktów od Angarden

Produkty firmy Angarden przydadzą się w każdym ogrodzie, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie. Z przyjemnością prezentujemy ich bogatą ofertę, w skład której wchodzą:

  • Różne modele pulsacyjnych zraszaczy ogrodowych, w tym takie z teleskopowym trzonkiem oraz obrotowe. Pozwalają one na kompleksowe nawodnianie całego ogrodu, bez zaburzania spokoju domowników i sąsiadów – cechują się wyjątkowo cichym działaniem.
  • Wózki i stojaki na węże ogrodowe, dzięki którym przechowywanie i transportowanie węża stanie się dziecinnie proste.
  • Solidne siekiery do rozłupywania pni drewna, które pomogą w różnorakich pracach leśnych i ogrodowych.

Wszystkie produkty cechują się również bardzo estetycznym wyglądem, co z całą pewnością umili wykonywanie prac ogrodowych. Są one wykonane z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu będą Ci służyć przez długie lata. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów znajdziesz w opisie każdego z nich.

Akcesoria do węży ogrodowych – jakie wybrać?

Wąż ogrodowy to niezbędny element wyposażenia warsztatu każdego ogrodnika – w znacznym stopniu ułatwia on podlewanie roślin w nawet najbardziej oddalonych zakątkach ogrodu. Sam wąż jednak niekiedy nie wystarczy – warto dobrać do niego odpowiednie akcesoria, które jeszcze bardziej usprawnią proces nawadniania. Mowa tu między innymi o zraszaczach, które rozprzestrzeniają wodę na wybranym obszarze. Radzimy wybrać model z wbudowaną regulacją strumienia wody, przez co podlewanie będzie maksymalnie efektywne. Godne uwagi są również pistolety, które podłącza się do węża ogrodowego i ręcznie rozpryskuje wodę na wybraną odległość. Trudno wyobrazić sobie także posiadanie węża bez możliwości jego wygodnego przechowywania – do tego celu świetnie nadają się stojaki i wózki, które zapobiegają plątaniu się urządzenia i umożliwiają jego wygodne przenoszenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą węży ogrodowych, a także zraszaczy i pistoletów oraz wózków i stojaków na węże pochodzących również od innych producentów.

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel