Darchem

( ilość produktów: 6 )

Firma Darchem to uznany w Polsce i na świecie producent artykułów niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym. Marka może pochwalić się ponad 20-letnią tradycją. Przez ten czas firma zachowała najwyższą jakość produktów i znacznie rozszerzyła ich ofertę. W naszym sklepie znajdziesz między innymi podpałki do grilla, kominka, pieca czy innych palenisk. Dzięki nim z łatwością je rozpalisz i będziesz mógł się cieszyć magicznym dźwiękiem trzaskającego ognia. Życzymy udanych zakupów!

Wybierz podpałki od doświadczonego i sprawdzonego producenta

Podpałki Darchem na tle innych wyróżnia wysoka jakość i długi okres palenia. Wystarczy jedna kostka, aby płomień żarzył się przez długie godziny! Kolejną zaletą podpałek jest fakt, że korzystanie z nich jest banalnie proste. Wystarczy odłamać jedną kostkę, a następnie wrzucić ją do paleniska, położyć pod nią zapałkę i odczekać kilka sekund. Czas spalania jednej z nich wynosi aż 10 minut, dlatego nie trzeba się obawiać o szybkie zgaśnięcie ognia. W naszej ofercie znajdziesz podpałki w opakowaniach o różnych ilościach sztuk, dzięki czemu z całą pewnością zrobisz zakupy zgodne z Twoimi potrzebami. Producent oferuje zarówno podpałki szare, jak i białe.

Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego modelu, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i udzielimy przydatnych wskazówek związanych z używaniem podpałek.

Rodzaje podpałek do grilla. Jaką wybrać?

Na udane grillowanie składa się wiele czynników. Liczy się oczywiście jakość jedzenia, które będziemy przyrządzać i atmosfera towarzysząca przyrządzaniu posiłków. Wydarzenie jednak zakończy się fiaskiem, jeśli grill się nie rozpali. Jakie są zatem rodzaje podpałek i która z nich będzie odpowiednia dla Ciebie? Podpałki dzielą się na:

Podpałki płynne – prawdopodobnie najbardziej popularny rodzaj, ze względu na łatwe użycie. Brykiet lub węgiel wystarczy po prostu polać, a następnie podpalić. Z powodzeniem można ich używać nie tylko do rozpalania grilla, ale także kominka czy pieca.

Podpałki białe – dostępne w formie kostek. Są niezwykle łatwopalne i skuteczne. Korzystanie z nich również nie jest trudne, należy jednak pamiętać, aby podpalić każdą kostkę z osobna.

Podpałki szare – produkowane z płyty wiórowej. Mają zwykle postać kostek lub płytek. Stosowanie podobne jak w przypadku podpałek białych.

Podpałki ekologiczne, czyli tworzone z materiałów przyjaznych środowisku.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą podpałek również od innych producentów.

    pixel