Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Bionlov

( ilość produktów: 3 )

Bionlov to niekwestionowany lider na rynku biopaliw do kominków. Oferuje on produkty wyłącznie najwyższej jakości, co doceniają konsumenci na całym świecie. Biopaliwa są całkowicie bezwonne i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. To łatwy, wygodny i przede wszystkim ekologiczny sposób na ogrzanie każdego pomieszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą biopaliw do kominków, które sprawią, że Twój dom rozświetli blask trzaskającego ognia, a Ty będziesz spokojny o dobro naszej planety.

Biopaliwa do kominka Bionlov – co je wyróżnia?

Biopaliwa Bionlov to produkty stworzone z myślą o osobach ceniących sobie ekologiczne rozwiązania, które ogrzewają swoje domy za pomocą biokominków. Są one produkowane na bazie alkoholu etylowego otrzymywanego w procesie destylacji surowców roślinnych. Dla osiągnięcia najwyższej jakości są one dodatkowo uszlachetniane i oczyszczane na nowoczesnych urządzeniach molekularnych. Biopaliwa Bionlov ulegają całkowitemu spaleniu, nie wydzielając przy tym żadnych zapachów. Nie powstaje wtedy także żaden dym, popiół czy sadza, dzięki czemu kominek łatwo utrzymać w czystości. Połączenie wszystkich tych czynników sprawia, że biopaliwa są wprost idealne do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń.

Zapoznaj się także z ofertą biopaliw do kominków od innych producentów. Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w wyborze paliwa, które przyczyni się do ogrzania Twojego domu i będzie wyrazem troski o naszą planetę.

Zalety i stosowanie biopaliw

Korzyści wynikających ze stosowania biopaliw jest naprawdę wiele: pozytywnie wpływają na środowisko oraz gospodarkę, a także na bezpieczeństwo energetyczne. Nie dziwi więc fakt, że od kilku lat ich popularność systematycznie wzrasta. Biopaliwa są niezwykle czyste – taki stan rzeczy osiąga się w wyniku niskiej emisji gazów cieplarnianych oraz biodegradowalności. Szacuje się, że jeśli zastąpiłyby one paliwa tradycyjne, emisja wspomnianych gazów spadłaby nawet o ponad 30%. Z kolei wykorzystanie naturalnych surowców do produkcji biopaliw sprawia, że pozytywnie wpływają one na rolnictwo. Jako że produktami ich spalania są jedynie dwutlenek węgla i para wodna, są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Chcemy także zaznaczyć, że biopaliwa nie są wykorzystywanie jedynie do kominków. Z powodzeniem można używać ich również do silników, do produkcji prądu elektrycznego czy nawet do gotowania posiłków. Szereg zalet i zastosowań biopaliw sprawia, że powinny one zagościć w każdym domu. Życzymy udanych zakupów!

      pixel