Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Gardena

( ilość produktów: 4 )

Każdy ogrodnik, niezależnie od tego, czy będzie to ogrodnik amator czy też profesjonalista z pewnością potwierdzi, że dobre narzędzia ogrodnicze to połowa sukcesu. Ostre jak brzytwa sekatory, mocne szpadle z lekkim trzonkiem czy wygodne grabie szerokiego zastosowania znacznie ułatwiają wykonywanie prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Jednym z cenionych producentów narzędzi ogrodniczych jest Gardena. To marka, której szeroki wybór narzędzi znajdziesz w naszym sklepie.

Narzędzia marki Gardena - dla każdego ogrodnika

Marka Gardena jest znana i ceniona od lat. Ma swoich wiernych fanów niemal w każdym zakątku świata, a charakterystyczne kolory - niebieski i czerwony sprawiają, że już z daleka można rozpoznać narzędzia ogrodnicze tej marki. Produkty Gardena wyróżniają się trwałością i jakością wykonania, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane przez wiele sezonów. 

Warto zwrócić uwagę, że Gardena, mimo długoletniej historii na rynku narzędzi ogrodowych, podąża za nowinkami technicznymi i wykorzystuje je przy unowocześnianiu swoich produktów. Dzięki temu udaje im się tworzyć narzędzia lekkie, poręczne i o ergonomicznym kształcie, co znacznie ułatwia operowanie nimi podczas prac ogrodowych. Na uwagę zasługuje również combisystem czyli trzonek, który można wygodnie i łatwo przekładać do różnych narzędzi ogrodowych. Dzięki temu wystarczy kupić jeden trzonek, który następnie będzie używany jako trzonek do grabi, szpadla czy łopaty, a zmiana końcówki jest dziecinnie prosta.

Narzędzia do ogrodu Gardena - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz szeroki produktów Gardena, które przydadzą się w przydomowym ogrodzie. Mamy w ofercie narzędzia ręczne, takie jak sekatory i nożycegrabie czy różnego rodzaju łopaty i szpadle, które przydają się w każdym ogrodzie. Oferujemy również małe łopatki, pazurki czy kopaczki, idealne podczas szybkiego przekopywania grządek czy plewienia chwastów oraz wsadzania roślin cebulowych. 

W ofercie znajdują się też narzędzia elektryczne, wśród których na szczególną uwagę zasługują nożyce do trawy, podkaszarki czy kosiarki, bez których trudno wyobrazić sobie ładny przydomowy trawnik. Wszystkie wykonane z materiałów najwyższej jakości i doskonale zaprojektowane, by można było wygodnie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne trawników. Wykorzystanie ich jest dużo wygodniejsze niż ręczne przycinanie trawy, a ponadto znacznie przyspiesza i ułatwia pracę.

Producent Gardena oferuje również szeroki wybór akcesoriów do nawadniania. Szczególną uwagę warto zwrócić na zestawy ogrodowe, składające się z węża, wózka na wąż oraz końcówek pozwalających na wygodne podlewanie ogrodu. Można również kupić oddzielnie prysznice i lance do podlewania, by stworzyć system nawadniania idealnie wpisujący się w nasz ogród.

Wybierz narzędzia Gardena najlepsze dla siebie

Jeśli masz choćby niewielki ogród i chcesz mieć pewność, że będziesz miał wszystkie odpowiednie narzędzia do jego pielęgnacji, to zwróć uwagę na produkty Gardena. Zanim dokonasz zakupu zastanów się, jakie rośliny będą dominować w Twoim ogrodzie. Jeśli będą to krzewy, to szukaj sekatorów i nożyc, które pomogą Ci w przycinaniu krzewów. Jeśli będziesz mieć grządki warzywne, to wybierz szpadle, łopaty i kopaczki, które pomogą Ci zadbać o odpowiednie warunki dla warzyw. Jeśli będzie to ogród typowo kwiatowy, to sięgnij po automatyczne nawadnianie i wykorzystaj zraszacz do tego, by zapewnić roślinom odpowiedni sposób nawodnienia.

Wybierając akcesoria dla siebie zwróć uwagę na wygodny uchwyt, który sprawi, że prace ogrodowe będą przebiegać bez przeszkód. Dzięki łatwej obsłudze poradzą sobie z nimi nawet początkujący oraz starsze dzieci, które nowoczesny wygląd stosowanych narzędzie być może zachęci do zainteresowania się ogrodnictwem. Dobrze dobrany zestaw narzędzi z pewnością będzie pierwszym krokiem do tego, by pokochać ogrodnictwo i odnajdywać w nim sposób na odreagowanie codziennych stresów. Udowodnione przecież zostało, że kontakt z naturą ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, a prace ogrodowe z użyciem narzędzi Gardena z pewnością pomogą nam się o tym przekonać. Nie zastanawiaj się więc dłużej, lecz zamów je dla siebie już dziś!

 

      pixel