Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Animal Stoper

( ilość produktów: 1 )

Animal Stoper to uznana marka specjalizująca się w produkcji środków odstraszających zwierzęta. Jak dużym utrapieniem mogą być sarny czy dziki niszczące uprawy i ogryzające korę z młodych drzewek, wie każdy, kto choć raz zetknął się z tym problemem. Właśnie dlatego prezentujemy szeroką ofertę produktów od sprawdzonego producenta, które pomogą zapomnieć o tym problemie. Zachęcamy do zapoznania się z nią, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem lub stosowaniem oferowanych środków prosimy o kontakt.

Poznaj środki odstraszające zwierzęta od Animal Stoper i dowiedz się, jak ich stosować

Preparaty doświadczonego producenta Animal Stoper wykazują się wysoką skutecznością i naprawdę pomagają w walce z atakami dzikich zwierząt. W naszym sklepie znajdziesz płyny odstraszające dziki i inne zwierzęta wolno żyjące o różnych pojemnościach – od 200 ml do 20 l, dzięki czemu z łatwością dobierzesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom i rozmiarom Twojego ogrodu. Stosowanie takich preparatów nie jest skomplikowane – wystarczy rozcieńczyć je z wodą i spryskać obszar, który ma być chroniony. 1 litr koncentratu wystarczy aż na 5000 m2 powierzchni. Są one więc nie tylko skuteczne, ale także wydajne! Odstraszacze na zwierzynę to humanitarny sposób na wypłoszenie niechcianych gości. Ich skład jest całkowicie bezpieczny – zawierają wyłącznie naturalne substancje lub takie, których skład jest identyczny jak naturalnych, np. imitacja zapachu niedźwiedzia. Zapoznaj się także z naszą ofertą środków odstraszających zwierzęta od innych producentów.

Jak wypłoszyć dzikie zwierzęta?

Dzikie zwierzęta pojawiające się w ogrodzie mogą być prawdziwą zmorą każdego ogrodnika. Pojawiają się na naszych działkach zwłaszcza zimą, gdy pożywienie przysypane jest śniegiem, a kora młodych drzewek wydaje się im apetycznym kąskiem. Używanie specjalistycznych środków jest prawdopodobnie najlepszą ochroną przed ich atakami, ale istnieją także bardziej tradycyjne sposoby, których możesz wypróbować. Warto zacząć od umieszczenia wokół działki ogrodzenia, które uniemożliwi intruzom przedostanie się do środka. Jeżeli nawet to nie działa, można próbować odstraszać zwierzęta zapachem, świadczącym o obecności człowieka – dobrym pomysłem będzie umieszczenie w pobliżu upraw lub zawieszenie na drzewku worka z mydłem. Podobno skuteczne jest również przyrządzenie mikstury z jajek, którą należy wysmarować zagrożony obszar. Zabezpieczyć młode rośliny można też w inny sposób – wystarczy rozłożyć na nich specjalistyczne osłonki. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule. Powodzenia!

      pixel