AGROFOL

( ilość produktów: 7 )

Hurtownia ogrodnicza Agrofol to dostawca wysokiej jakości produktów praktycznie z każdego obszaru ogrodnictwa. To marka z ponad 25 letnim doświadczeniem, która nieprzerwanie dostarcza artykuły rolnicze, przydające się zarówno w prywatnych ogrodach, jak i profesjonalnych gospodarstwach rolnych. Bogaty wybór produktów pochodzących od tego uznanego producenta znajdziesz w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Poznaj ofertę od producenta Agrofol

W naszym sklepie znajdziesz różne produkty pochodzące z bogatej oferty hurtowni Agrofol. Zapewniamy, że wszystkie z nich cechują się najwyższą jakością i funkcjonalnością. W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

  • Kompostowniki granulowane, czyli idealne środki do nawożenia gleby w sposób naturalny.
  • Preparaty biobójcze, które okażą się niezwykle przydatne w zwalczaniu much, komarów, moli i innych latających owadów.
  • Nawozy przeznaczone do stosowania przeciwko brązowieniu igieł krzewów iglastych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego produktu zachęcamy do kontaktu – zawsze służymy pomocą i radą, dzięki którym prace w Twoim ogrodzie staną się prostsze. Zapoznaj się także z ofertą podobnych produktów od innych producentów – sprawdź oferowane przez nas nawozy do iglaków i środki owadobójcze.

Kompost granulowany – dlaczego warto i jak go stosować?

Kompostowanie to naturalna metoda nawożenia, która pozwoli Ci na wykorzystanie odpadów i zasilenie roślin. Komposty granulowane, które znajdziesz w naszej ofercie, to produkty o wielu zaletach. Użyźnia on glebę ogrodową, uzupełnia niedobór wszelkich potrzebnych składników mineralnych i przyczynia się do jej regeneracji. To wciąż nie wszystko – pomaga on zatrzymać w ziemi składniki odżywcze, stymuluje wzrost roślin i jest przy tym całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Pora odpowiedzieć teraz na inne pytanie – jak go używać? Kompost granulowany należy równomiernie rozsypać na oczyszczone i spulchnione podłoże, a następnie wymieszać go z glebą. Częstotliwość stosowania zależy od uprawianego gatunku. Najlepiej stosować go przed posadzeniem roślin lub na początku wiosny. Zalecane dawki znajdziesz na opakowaniu produktu – pamiętaj, aby uważnie zapoznać się z instrukcją przed zastosowaniem! Poznaj naszą ofertę kompostowników, które ułatwią Ci nawożenie Twoich roślin. Życzymy udanych zakupów!

    pixel