BEHAPE SP. Z O.O.

( ilość produktów: 5 )

BEHAPE to doświadczony i sprawdzony producent, który oferuje produkty wyłącznie najwyższej jakości. Sztandarowym z nich są rękawice ochronne, które przydadzą się podczas wielu prac – domowych, ogrodowych czy porządkowych. Skutecznie ochronią one Twoje ręce przed różnego rodzaju urazami i bakteriami. Zapewnią im również wygodę, dzięki którym prace ogrodowe staną się przyjemnością. O dłonie warto dbać – zadbaj o nie wraz z rękawicami ochronnymi od BEHAPE Sp. z o. o. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rękawice lateksowe od BEHAPE – poznaj najwyższą jakość w rozsądnej cenie

Rękawice gumowe to nieoceniona pomoc dla Twoich dłoni. Użyte do ich produkcji materiały (guma lateksowa oraz kauczuk neoprenowy) są gwarancją ich wysokiej jakości i trwałości. Zapewniamy, że są one odporne na działanie detergentów oraz środków chemicznych. Ich wnętrze jest wyścielane bawełną flokowaną, która zapobiega poceniu się dłoni, a także ułatwia nakładanie i zdejmowanie rękawic, dzięki czemu korzystanie z nich jest w pełni komfortowe. Z kolei ich zewnętrzna część ma chropowatą powierzchnię, co zapewnia doskonałą przyczepność. Wszelkie prace ogrodowe czy porządkowe ułatwia również fakt, że rękawice robocze są bardzo elastyczne, dzięki czemu doskonale dopasowują się do dłoni. W ofercie tego producenta znajdziesz również rękawice ochronne wykonane z bawełny i poliestru, które przydadzą się w nieco trudniejszych pracach ogrodowych oraz budowlanych.

Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego modelu prosimy o kontakt.

Rękawice ochronne i co jeszcze? Garderoba ogrodnika

Większość prac ogrodowych wykonujemy rękoma, dlatego rękawice są niezbędnym elementem wyposażenia każdego ogrodnika. Chronią one przed ewentualnymi urazami, a także znacznie poprawiają komfort prac. Do zwykłych prac porządkowych radzimy używać rękawic gumowych, a do tych nieco bardziej wymagających (na budowie czy w warsztacie) bawełnianych rękawic roboczych, charakteryzujących się wysoką odpornością na przetarcia oraz rozdarcia. Co jeszcze powinno znaleźć się w Twojej szafie? Przede wszystkim odpowiednie obuwie, które zabezpieczy przed wilgocią, wszelkimi zabrudzeniami, a także urazami. Najlepszym wyborem będą tradycyjne kalosze. Warto zainwestować również w okulary ochronne, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwymi promieniami UV oraz odłamkami, które mogłyby uszkodzić Twój wzrok. Nie zapomnij również o doborze odpowiednich spodni oraz kurtki. Pamiętaj – ogród to nie rewia mody! Twoje bezpieczeństwo i wygoda są najważniejsze.

    pixel