Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Compo

( ilość produktów: 2 )

Compo to niemiecki producent nawozów, które podbiły serca ogrodników na całym świecie. Stało się tak przede wszystkim za sprawą ich wysokiej efektywności oraz łatwości stosowania. Stale rozszerzamy naszą ofertę nawozów Compo – zapoznaj się z nią i wybierz produkt, dzięki któremu Twoje rośliny będą zdrowe i piękne, a plony obfite. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego produktu, zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy i udzielimy wskazówek dotyczących prawidłowego stosowania.

Nawozy Compo – wydajne produkty w rozsądnej cenie

Produkty Compo to wysoka jakość potwierdzona rezultatami, które dostrzegają wszyscy zadowoleni klienci. W sklepie Rolmarket.pl czeka na Ciebie szeroki wybór nawozów od tego sprawdzonego i doświadczonego producenta, które zapewnią Twoim roślinom prawidłowy rozwój. Znajdziesz tu między innymi:

Różnego rodzaju nawozy do trawników (uniwersalne, do zniszczonych czy zwalczające chwasty i mech),

Naturalne nawozy do warzyw, owoców i roślin ozdobnych,

Renowatory do naprawy trawnika,

Odżywki do roślin balkonowych i ozdobnych,

Mieszanki nawozów i nasion,

I wiele innych – przekonaj się sam!

Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. Wskazówki co do dawkowania umieszczone są zazwyczaj na opakowaniu – upewnij się, że zapoznasz się z tymi informacjami przed zastosowaniem preparatu. Zapoznaj się również z nawozami ogrodniczymi od innych producentów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze nawozu do kwiatów?

Piękne kwiaty to marzenie każdego ogrodnika. Ich posiadanie w większości przypadków nie jest możliwe bez stosowania odpowiednich nawozów. Jak wybrać ten najlepszy? W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na konkretny gatunek, który chcesz zasilić. Kwiaty ogrodowe, jako te najbardziej narażone na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, wymagają szczególnej pielęgnacji. Warto więc upewnić się, że kupowany nawóz posiada duże stężenie potasu i fosforu. Nie można oczywiście zapominać również o kwiatach doniczkowych. Wybór nawozów do nich jest ogromny – można wybierać pośród różnego rodzaju płynów, tabletek czy nawet pałeczek. Istnieją oczywiście preparaty przeznaczone dla konkretnego gatunku roślin – np. storczyków czy orchidei. Jeżeli posiadasz więc rośliny o wyjątkowych potrzebach, nie wahaj się i dobierz nawóz dedykowany właśnie im.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą nawozów do kwiatów, dzięki którym Twój ogród zachwyci swoim pięknem każdego. Życzymy udanych zakupów!

      pixel