Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Best

( ilość produktów: 1 )

Firma BEST-PEST może się pochwalić ponad 35-letnią tradycją. Podczas tych wielu lat zdobyła ono liczne grono zadowolonych klientów, którzy docenili wysoką jakość i skuteczność oferowanych przez nią produktów. BEST-PEST specjalizuje się zwłaszcza w produkcji preparatów biobójczych i środków ochrony roślin. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór trutek na mrówki od tego producenta, dzięki którym zapomnisz o problemie szkodników uporczywie pojawiających się w Twoim ogrodzie.

Poznaj skuteczne produkty BEST-PEST

Szeroka oferta produktów BEST-PEST sprawia, że z łatwością znajdziesz trutki na wszystkie rodzaje mrówek. Świetnie sprawdzają się one zarówno wewnątrz budynków, jak i na tarasach, balkonach, podjazdach, chodnikach czy w dowolnym innym miejscu w ogrodzie. Stosowanie trutek jest bardzo proste – występują one w formie granulek, które należy rozsypać na powierzchni gniazd, lub w formie karmniczków z przynętą, które umieszczamy w pobliżu miejsc przebywania mrówek. Preparaty cechują się wysoką skutecznością i są w pełni bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych – zawierają substancję o bardzo gorzkim smaku, co zapobiega przypadkowemu spożyciu. Należy pamiętać, aby unikać czyszczenia miejsc, w pobliżu których znajdują się trutki i powstrzymać się od równoległego stosowania innych środków owadobójczych.

Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej trutki.

Szkodniki w ogrodzie – jak z nimi walczyć?

Choć środki chemiczne są najbardziej skutecznym sposobem zwalczania mrówek, istnieją także naturalne metody, które mogą wesprzeć ten proces. Popularnym sposobem jest umieszczanie miodu na podstawce, do której lgną i przyklejają się szkodniki. Można spróbować również wysypać proszek do pieczenia w najczęściej uczęszczanych przez nie miejscach. Mrówki, podobnie jak wiele innych gatunków owadów, nie tolerują zapachu świeżych liści pomidora – rozłożenie ich w pobliżu gniazd może być więc dobrym pomysłem. Warto również przecierać szmatką nasączoną octem miejsca, w których wędrują szkodniki – zwłaszcza, jeśli odbywa się to w domu. Z kolei w ogrodzie można wytyczyć „granice” wokół warzyw za pomocą cynamonu – mrówki nie powinny się wtedy do nich zbliżać. Jeżeli tradycyjne metody nie przynoszą oczekiwanych efektów, najlepszą opcją pozostaje kupno trutek BEST-PEST. Życzymy powodzenia!

      pixel