Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

CHEMOFORM

( ilość produktów: 1 )

Kąpiele w basenie to doskonały sposób na relaks i utrzymanie formy. Te korzyści staną się Twoją rzeczywistością tylko wtedy, gdy woda będzie wolna od zanieczyszczeń. O to, żeby tak było, dba Chemchlor – doświadczony i sprawdzony producent chemii basenowej, dzięki której każda kąpiel jest przyjemna i bezpieczna. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów tej marki, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Chemia do basenu Chemchlor – dla zawsze czystej wody!

Do basenu często przedostają się różnego rodzaju zanieczyszczenia – czy to opadłe z drzew liście, czy uliczny kurz lub inne śmieci. Co więcej, na wodę basenową oddziałuje również temperatura oraz nadmierne promieniowanie słoneczne. O rozwój bakterii, glonów lub grzybów więc nietrudno. Na szczęście istnieją sposoby, aby móc się cieszyć zawsze czystą wodą i relaksującymi, bezpiecznymi kąpielami. Najskuteczniejszy z nich to stosowanie chemii basenowej. Produkty marki Chemchlor oczyszczają wodę w basenie, eliminując wszystkie wirusy, bakterie i grzyby, mogące stanowić zagrożenie dla zdrowia. Co więcej, zapobiegają one również rozwojowi glonów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Multifunkcyjne tabletki do pielęgnacji i oczyszczania wody basenowej,

Płyny do dezynfekcji wody basenowej o działaniu bakteriobójczym i przeciw glonom,

Zestawy chlorowe do dezynfekcji regulacji współczynnika pH w wodzie basenowej,

I wiele innych – sprawdź sam!

Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie.

Jak stosować chemię basenową?

Chemia basenowa przyniesie oczekiwane rezultaty tylko wtedy, gdy będziesz jej prawidłowo używać. Najważniejsze wskazówki co do dawkowania i stosowania każdego produktu znajdziesz na jego opakowaniu. Powinieneś także pamiętać, że konsekwencja jest kluczem do sukcesu. Dezynfekcja za pomocą chloru musi odbywać się regularnie – w innym wypadku po prostu nie będzie skuteczna. Aby mieć pewność, że stosujesz właściwą dawkę, radzimy sprawdzić poziom pH wody. Prawidłowy powinien mieścić się w przedziale od 7,0 do 7,4. Przed wrzuceniem tabletek do wody, należy wyposażyć się w pływak do chemii basenowej, czyli specjalny dozownik, który pozwala na regulację stosowanych dawek. Takie produkty oczywiście również znajdziesz w naszym sklepie. Pamiętaj, aby tabletek nie umieszczać w basenie bezpośrednio – może to spowodować odbarwienie folii.

Sprawdź pełną ofertę chemii basenowej w sklepie Rolmarket.pl. Życzymy udanych zakupów!

      pixel