Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kołki do mocowania agrotkaniny

( ilość produktów: 29 )

Nowoczesny ogród to bardzo często miejsce, w którym rośliny mają rosnąć w ściśle wyznaczonych miejscach. Pod iglakami nie ma prawa rosnąć trawa, a teren wokół niewielkich krzewów jest często wysypywany drobnymi kamykami. W realizacji takich założeń bardzo przydaje sięagrowłóknina, której rozpięcie i odpowiednie przytrzymanie daje gwarancję jej skuteczności. Z pomocą w tym przychodzą kołki do mocownia agrotkaniny.

Kołki do agrotkaniny – po co?

Agrotkaniny są dostępne w wielu różnych rodzajach i grubościach. Większość jednak jest na tyle lekka, że nawet lekki podmuch wiatru może zdmuchnąć agrotkaninę i odsłonić miejsca, które miała zakrywać. Należy więc dobrze przymocować ją do ziemi, a z pomocą przychodzą kołki do mocowania agrotkaniny. Dzięki nim agrowłóknina leży w wyznaczonym miejscu i Twój ogród może wyglądać tak, jak na projekcie, bez niechcianych chwastów czy innych roślin.Kołki do agrowłókniny nie mogą być zastąpione niczym innym, bo kora jest za lekka, a kamienie nie zawsze ładnie wyglądają i nie zawsze wpisują się w Twój pomysł na ogród. Kołki do mocowania agrotkaniny sprawdzą się zawsze, bo są użyteczne, niemal niewidoczne, a jednocześnie świetnie spełniają swoje zadanie.

Jakie kołki do agrotkaniny?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kołków do mocowania agrotkaniny. Są u nas kołki plastikowe, kołki metalowe, profesjonalne kotwy wielokrotnego użytku czy metalowe szpilki. Wybór kołków zależy od tego, jaką agrotkaninę będziesz przypinać oraz od tego, z jakim rodzajem gruntu masz do czynienia. Możesz wybrać nie tylko rodzaj kołków, ale również ich długość. Dzięki temu zawsze masz pewność, że agrotkanina będzie leżeć na wyznaczonym miejscu i żadne wichury nie przeszkodzą Ci w osiągnięciu celu, jakim jest piękny i zadbany ogród, o którym marzysz.Dobierając kołki zwróć uwagę na rodzaj gruntu, na którym ma być zamocowana agrotkanina oraz stopień nachylenia stoku. Im bardziej lekki grunt np. piasek i im większy stopień nachylenia, tym dłuższe powinny być kołki do mocowania agrotkaniny. Zwróć również uwagę na rodzaj splotu agrotkaniny. Im luźniejszy splot, tym większą główkę powinien mieć kołek, żeby działał skutecznie, czyli trzymał tkaninę w wyznaczonym miejscu.

Chcesz mieć piękny ogród? Wybierz odpowiednie kołki do agrotkaniny!

Masz dość chwastów pod iglakami? Masz dość plewienia pomiędzy krzewami? Masz dość trawy w rododendronach? Kołki do mocowania agrotkaniny to idealne rozwiązanie, jeśli nie masz czasu na plewienie i ciągłą walkę z uciążliwymi chwastami. Zadbaj o swój ogród, już dziś zamów odpowiednie kołki do mocowania agrowłókniny i ciesz się pięknym ogrodem na co dzień.

Zobacz również inne agrotkaniny:

Podział na kolor:

Gramatura i metraż:

Inne:

      pixel