Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Kotwy do ziemi

( ilość produktów: 29 )

Masz dość chwastów, które rosną na Twoich rabatach kwiatowych? Masz dość trawy wchodzącej pod żywopłot? Masz dość agrowłókniny, która powiewa przy każdym podmuchu wiatru? Sięgnij po kotwy ogrodowe, które pomogą Ci opanować chaos w Twoim ogrodzie.  

Kotwy ogrodowe – wygodne i użyteczne

  Stosowanie agrowłókniny w ogrodzie już niemal nikogo nie dziwi. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz, żeby Twój ogród faktycznie wyglądał tak, jak w wizji i projekcie. Dzięki niej nie musisz martwić się, że chwasty czy trawa wchodzą tam, gdzie nie powinno ich być. Aby jednak agrowłóknina spełniała swoją funkcję, to musi dobrze się trzymać. Jak się okazuje, to wcale nie jest takie proste. Na szczęście wymyślono kotwy ogrodowe, które pomagają utrzymać ją na miejscu.   Dzięki kotwom ogrodowym agrotkanina trzyma się na swoim miejscu i nie straszne jej żadne podmuchy wiatru. Ten sposób mocowania jest skuteczniejszy niż posypywanie agrowłókniny kamykami czy korą, która jest zbyt lekka, by mogła utrzymać tkaninę na miejscu. Kotwy ogrodowe mają zdecydowaną przewagę nad nimi, a przy tym są niemal niewidoczne.  

Kotwy ogrodowe – różne rodzaje i rozmiary

  Kotwy ogrodowe możesz kupić w wielu różnych wersjach. Dostępne są kotwy ogrodowe plastikowe i metalowe. Możesz wybrać kotwy z małymi główkami, które dobrze przymocują agrowłókninę o gęstym splocie, jak również kotwy ogrodowe z dużymi główkami, idealne do mocowania tkanin o rzadszym splocie. Przy takich tkaninach warto pomyśleć również o podkładkach pod kotwy, które dodatkowo ustabilizują ich montaż.  Możesz również zdecydować o długości kotwy mocującej. Jej wybór jest zależny od tego, czy kotwa ma być mocowana w gruncie bardzo lekkim, czy też zbitym. W lekkich gruntach lepiej stosować kotwy dłuższe, dzięki którym ryzyko poderwania agrowłókniny przez wiatr jest zdecydowanie mniejsze. W gruntach zbitych można zastosować kotwy krótsze, które świetnie się sprawdzą w takich warunkach. 

Kotwy ogrodowe – wybierz zestaw dla siebie

  W naszym sklepie znajdziesz kotwy ogrodowe w rożnych rodzajach i rozmiarach pakowane po 25, 50 lub 100 szt. Dzięki temu możesz skorzystać z większej paczki, jeśli masz duży ogród i planujesz szerokie zastosowanie agrowłókniny. Mamy również niewielkie paczki, idealne dla właścicieli małych ogródków przydomowych, którzy chcą użyć agrowłókniny jedynie na niewielkim obszarze swojego ogrodu. Jednym słowem mamy kotwy ogrodowe dla Ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem dużego ogrodu czy małego ogródka. Przejrzyj dokładnie naszą ofertę i wybierz najlepsze kotwy ogrodowe dla Ciebie.

    pixel