Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Agrowłókniny wiosenne 23g

( ilość produktów: 8 )

Agrowłóknina okryciowa 23g to najmocniejsza i najefektywniejsza włóknia okryciowa stosowana w profesjonalnym ogrodnictwie i rolnictwie do okrywania roślin przed wiosennymi przymrozkami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Wysoka gramatura 23g pozwala na uzyskanie wyższej temperatury, dodatkowo większa odporność agrowłókniny sprawia, że wytrzymuje ona dłużej niż włókniny o mniejszej gramaturze.

Mata okryciowa przyspiesza plonowanie oraz daje większe plony o podwyższonej jakości i zdrowotności. Agrowłóknina chroni rośliny przed silnymi wiatrami, ale również przed zbyt szybką utratą wody glebowej.

Ochrona świeżo posianych i posadzonych roślin to jeden z warunków ich dobrego wzrostu i rozwoju. Młode rośliny są bardzo delikatne i szczególnie wrażliwe na niskie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne czy szkodniki. Na szczęście można temu zapobiegać stosując agrowłókniny okryciowe.

Agrowłóknina biała 23g – najmocniejsza agrowłóknina okryciowa

Agrowłóknina biała to jeden ze sprzymierzeńców rolników i ogrodników, który wspiera ich w walce o jak najlepsze warunki do uprawy roślin. Agrowłóknina biała 23g jest najmocniejszą z dostępnych na rynku agrowłóknin służących do okrywania roślin i z tego powodu jest chętnie wybierana przez profesjonalistów. Jest mocna i trwała, dzięki czemu przez długi czas będzie spełniać swoje ważne funkcje.

Lista korzyści wynikających ze stosowania agrowłókniny białej jest bardzo długa. Na pierwszy plan wysuwa się ochrona roślin przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, a zwłaszcza niskimi temperaturami, w szczególności przymrozkami oraz silnym deszczem, wiatrem i gradem. Agrowłóknina poprawia również wilgotność gleby wokół roślin, gdyż jej obecność opóźnia parowanie i sprawia, że rośliny dłużej mogą korzystać z wód opadowych. Co ważne, agrowłóknina biała jest tkaniną przepuszczalną, dzięki czemu rośliny nią okryte mogą korzystać z wód opadowych, a w razie ich braku można je dodatkowo podlewać.

Agrowłóknina biała 23g – najlepsza dla profesjonalistów

W sklepie Rolmarket znajdziesz agrowłókninę białą 23g o różnych szerokościach i długościach. Znajdziesz u nas agrowłókniny o szerokości 1,6m, jak i agrowłókniny o szerokości 15,8m. Dzięki temu jedna rolka agrowłókniny może posłużyć do okrycia niewielkiego pola przy domu, jak i dużej połaci sięgającej aż po horyzont.

Szukając agrowłókniny białej 23g do okrycia roślin na swoim polu pamiętaj, że musi być ona ułożona z zapasem. Jeśli będzie zbyt mocno naciągnięta, to rośliny nie będą miały miejsca na wzrost i rozwój, co z pewnością nie będzie dla nich zjawiskiem pozytywnym.

Zobacz również inne kategorie agrowłókniny:
    pixel