Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kołki do agrowłókniny (kotwy)

( ilość produktów: 16 )

Kotwice do mocowania agrowłókniny. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jeśli chcesz odpowiednioprzymocować agrowłókninę do podłoża, wybierz produkty wysokiej jakości przeznaczone do tego typu prac. W sklepie internetowym rolmarket.pl znajdziesz między innymi kotwice do mocowania agrotkaniny - w jakie warto zainwestować? Na co zwrócić uwagę przy zakupie tych artykułów? Przeczytaj i sprawdź. -szerokość kotew - to bardzo istotny parametr, który podpowie Ci, ile sztuk kupić, aby solidnie przymocować płachtę do podłoża. -długość całkowita produktu - określa jak głęboko będziesz w stanie osadzić kotwy w danym podłożu.

Jeśli montujesz agrowłókninę na stałe, wybierz produkty o długości około 20 centymetrów. Gdy zdecydowałeś się na ochronę tymczasową, kotwy osadź płytko - wtedy łatwiej je wyciągniesz z ziemi i przeniesiesz w wybrane miejsce. -budowa kotwy - większość kotew posiada aż trzy szpilki - pierwsza i najdłuższa wbita w ziemię ma największy wpływ na utrzymanie płachty, a dwie kolejne, usytuowane z boku, stabilizują całą konstrukcję oraz mocno osadzają ją w podłożu.  -szerokość otworu na dłoń - przy przekładaniu kotew przyda się specjalny otwór na dłoń - swoim wyglądem przypomina chwytak - ułatwia wyrywanie produktów z ziemi oraz wbijanie ich w inne miejsce. -materiał wykonania kotew - większość tego typu produktów wykonano z tworzywa sztucznego - jest trwałe i wytrzymałe.  -Liczba kotew w zestawie - w sklepie rolmarket.pl kupisz kotwy pojedyncze oraz w zestawie.

Dlaczego warto wybrać kotwice do mocowania agrowłókniny?

Istnieją co najmniej trzy powody, dla których warto zainwestować w kotwice do mocowania agrowłókniny oraz agrotkaniny. Po pierwsze, tego typu produkty są wielokrotnego użytku - bez przeszkód możesz z nich korzystać przez kilka sezonów. Po drugie, kotwy ze względu na swoją solidną konstrukcję ułatwiają przymocowanie maty ściółkującej do podłoża przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych - silnych wiatrach czy mżawce. Po trzecie, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, różnego rodzaju odkształcenia czy złamania - kotwy produkuje się z trwałego, ale równocześnie elastycznego materiału - tworzywa sztucznego. 

Szukasz kotew do mocowania agrowłókniny? Sprawdź asortyment sklepu rolmarket.pl

Jeśli chcesz chronić swoje uprawy przed chwastami czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zainwestuj w odpowiednią agrowłókninę oraz jej właściwe mocowanie. W tym celu wybierz kotwy - posłużą Ci na więcej niż jeden sezon. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu! Życzymy udanych zakupów!

Zobacz również inne kategorie agrowłókniny:

    pixel