Fliz do słomy, włóknina do okrywania słomy

Ilość znalezionych towarów: 12

Fliz - profesjonalna włóknina do okrywania stogów

Jeżeli posiadasz własne gospodarstwo rolne, dobra włóknina do okrywania słomy na pewno ułatwi Ci pracę! Fliz na słomę służący do okrywania, to świetny sposób na to, aby przechowywać bele słomy i ochronić je przed negatywnym wpływem deszczu oraz wiatru. Taka osłona nie tamuje przepływu powietrza, a jednocześnie jest wodoszczelna i odporna na oddziaływanie promieni słonecznych. Wybierz wysokogatunkową włókninę i zadbaj o słomę na Twoim polu!

Fliz do słomy – skuteczna ochrona przed pleśnią

Olbrzymią zaletą flizu do słomy jest fakt, że zapobiega on powstawaniu pleśni oraz grzybów. Wszystko to dzięki temu, że zapewnia prawidłową wentylację i parowanie. Ta właściwość odróżnia ją od popularnych folii i plandek, które nie przepuszczają powietrza i nie zapewniają optymalnej wilgotności. Dobra włóknina do słomy może być stosowana zarówno do okrywania zboża, jak i kopców buraków czy ziemniaków. Poddaj ją testom we własnym gospodarstwie rolnym i przekonaj się o jej niezwykłych właściwościach.

Fliz na słomę – jak go zamontować?

Montaż flizu na słomę jest bardzo prosty – to kolejna zaleta tego materiału. Wystarczy rozpiąć go nad belami słomy, upewniając się, że szorstka strona włókniny zwrócona jest w stronę słomy, a gładka znajduje się na zewnątrz. Warto upewnić się, czy jest on ustawiony pod kątem 45 stopni – taka pozycja flizu zagwarantuje Ci optymalny odpływ wody, a jednocześnie zapewni przedłużenie żywotności materiału. Sprawdź naszą ofertę i wybierz fliz na słomę o idealnych parametrach, korzystając przy tym z dodatkowych gratisów!

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel