Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Organizery na ścianę

( ilość produktów: 1 )

Śruby, nakrętki, kołeczki, gwoździe, wkręty, uszczelki czy inne akcesoria używane podczas pracy warsztatowej są często trudne do okiełznania. Jeśli nie są powkładane do oddzielnych pojemników, to mieszają się między sobą i ich odnalezienie jest utrudnione. Na szczęście można temu zaradzić stosując organizer na ścianę. Zobacz, jakie modele znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl i wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Organizer na ścianę - najlepszy sposób na porządek w warsztacie

Organizacja pracy w warsztacie wymaga dopasowania przestrzeni do tego, co jest w nim wykonywane. Inaczej pracuje osoba, która potrzebuje tylko kilku narzędzi i używa ich wymiennie, a inaczej ktoś, kto wykonuje duże montaże i co chwilę potrzebuje wkrętu, śrubki czy kołka. Na szczęście dobry organizer pozwala dopasować miejsce pracy do potrzeb i daje pełną dowolność w montażu kuwet na tablicy.

Organizer na ścianę zwykle składa się z dwóch części czyli z tablicy przyczepianej do ściany oraz kuwet, które się na nim montuje. Zarówno tablica jak i kuwety mogą mieć różny rozmiar, dzięki czemu można dopasować je do ilości miejsca w kąciku narzędziowym. W niektórych zestawach możesz znaleźć nie tylko kuwety, ale również wieszaki i uchwyty, dzięki którym na tablicy będziesz mógł przechowywać nie tylko małe akcesoria metalowe, ale również inne narzędzia różnego rodzaju. Do kuwety włożysz kleszcze, wkrętaki, metalowy pilnik czy po klucze nasadowe i wkrętarki. Jednym słowem wszystkie narzędzia, które przydadzą Ci się w pracy.

Organizer na ścianę - szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz wiele organizerów, które różnią się od siebie rozmiarem, liczbą pojemników oraz ich wielkością. Możesz znaleźć modele, które mają taką wysokość i szerokość, że doskonale wypełnią całą przestrzeń jednej ze ścian w warsztacie. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają dużo przestrzeni oraz w trakcie pracy używają wielu różnych narzędzi. Jeśli nie masz tyle miejsca, to znajdziesz również organizery mające mniejszy rozmiar, idealnie nadające się do powieszenia na ścianie nad blatem roboczym. Nie zajmą one całej powierzchni, ale znacznie ułatwią wykonywanie prac warsztatowych, a ich ładny kolor wprowadzi ład do wnętrza.

Wybierając organizer do swojego warsztatu wybierz jego rozmiar oraz zadbaj o odpowiednią liczbę i wielkość pojemników. Dostępne u nas organizery wykonane są z materiałów najwyższej jakości i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających majsterkowiczów.

Zobacz również:

      pixel