Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Organizery warsztatowe

( ilość produktów: 19 )

Każdy właściciel warsztatu, niezależnie od tego, czy jest on spory czy raczej niewielki, a także czy jest profesjonalny, czy służy wyłącznie podstawowej pracy, posiada pewne niezbędne przybory. Umożliwiają one pracę, ułatwiają wiele czynności i są nieodłącznym elementem dla majsterkowicza. Posiadają różne rozmiary, przeznaczenie i budowę, dlatego ich właściwe uporządkowanie często jest problematyczne. Co zrobić, aby pozbyć się tego kłopotu i zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się konkretny przedmiot?

Schludnie i na miejscu

Znakomitym rozwiązaniem sąorganizery warsztatowe. To przedmioty, które pomogą w skutecznym ułożeniu wszelkich narzędzi, a także umożliwią ich bezproblemowe przenoszenie z miejsca na miejsce. Swoim wyglądem przypominają skrzynkę lub zamykaną walizkę. Wewnątrz posiadają szereg różnych przegródek, do których można włożyć posortowane przedmioty tak, aby mieć do nich łatwy dostęp w każdej chwili. Z powodzeniem umieścimy tam gwoździe, śrubki, czy haczyki. Asortyment jest na tyle bogaty i zróżnicowany, że każdy klient znajdzie produkt, który będzie najlepiej spełniał jego wymagania.Osoby, które posiadają sporo przyborów i często z nimi podróżują, powinny zainwestować w solidny organizer o dużej pojemności. Specjalna technologia zapobiega przemieszczaniu się narzędzi w jego wnętrzu, a wysokiej jakości tworzywo sztuczne, z którego został wykonany, przekłada się na jego odporność na wstrząsy i uszkodzenia. Klienci wyjątkowo mobilni z pewnością będą zadowoleni z organizerów ze specjalną rączką przytwierdzoną do pokrywy, która pozwala na wygodne transportowanie narzędzi. Wyprodukowano je z przezroczystego materiału, dzięki czemu łatwo możemy sprawdzić co i gdzie dokładnie się znajduje.

Właściwa organizacja kluczem do sukcesu

Organizery na narzędzia posiadają następujące wymiary: 39 x 49 x 13 cm, 29 x 39 x 6,5 cm, 29,5 x 8,5 x 18 cm, 24,5 x 13,5 x 8,5 cm, 23,5 x 8,5 x 35,9 cm, czy 11,7 x 4,5 x 19,8 cm. Liczba wewnętrznych przegródek jest uzależniona od wielkości konkretnego produktu. To wszystko sprawia, że znakomicie sprawdzą się zarówno w przypadku użytku profesjonalnego, w rozmaitych warsztatach i przedsiębiorstwach, jak i w przypadku użytku amatorskiego. Pozwolą na zachowanie porządku, zaoszczędzenie czasu, jaki musielibyśmy przeznaczyć na szukanie poszczególnych narzędzi, oraz ich segregację i przechowywanie na półce. Na korzyść klientów działa również fakt, że organizery można kupować pojedynczo, jak i w zestawach, które obejmują kilka sztuk produktu. Ta druga opcja jest z pewnością bardziej atrakcyjna cenowo. 

      pixel