Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki 50l

( ilość produktów: 3 )

Jeśli masz w planie kiszenie kapusty w większej ilości lub chcesz ukisić większą ilość ogórków, to z pewnością przyda Ci się odpowiednia beczka. W tej kategorii znajdziesz beczki 50l, które idealnie sprawdzają się w domu z ogrodem i w gospodarstwie. Zobacz, jakie beczki 50l możesz kupić w naszym sklepie.

Beczka plastikowa 50l - do kiszenia i fermentacji

Beczka o pojemności 50l to idealne rozwiązanie do kiszenia kapusty, ogórków oraz przeprowadzania procesów fermentacyjnych. Jest ona wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości i ma odpowiednie certyfikaty potwierdzające, że jest ona dopuszczona do kontaktu z żywnością. Plastik, z którego stworzona jest ta beczka, jest odporny na działanie kwasów i innych substancji powstających podczas kiszenia, a to oznacza, że nie tylko będzie ona służyć przez długi czas, ale również użytkowanie beczki będzie w pełni bezpieczne.

Beczki o pojemności 50l występują w kilku różnych odmianach. Są to beczki z deklem, które gwarantują szczelność podczas kiszenia i fermentacji. Dekiel jest nie tylko dopasowany wielkością do średnicy otworu beczki, ale dodatkowo wyposażony w uszczelkę, która zapewnia jeszcze wyższy poziom szczelności. Niektóre modele są również wyposażone w rurki odprowadzające gazy powstające w trakcie trwania procesu oraz kranik pozwalający na bieżącą kontrolę nad przebiegiem fermentacji. Dostępne w naszym sklepie beczki 50l mają również wygodne uchwyty, dzięki którym ich przenoszenie jest dużo bezpieczniejsze i wygodniejsze. 

Beczka plastikowa - wybierz model dla siebie

Wybierając beczkę dla siebie warto zastanowić się przede wszystkim nad tym, do czego ma ona służyć. Jeśli masz duży ogród i chcesz przetworzyć warzywa z naszych grządek na zdrowe kiszonki, to wystarczy beczka ze szczelnym deklem. Jeśli jednak masz w planie przeprowadzać procesy fermentacji, to lepsza będzie beczka z rurką i kranikiem. Dzięki temu wyposażeniu dodatkowemu korzystanie z beczki będzie przynosiło lepsze rezultaty.

W tej kategorii znajdziesz beczki 50l, które można łatwo ustawić w pomieszczeniu gospodarczym, spiżarni czy piwnicy. Dzięki niewielkim rozmiarom mogą stać zarówno na podłodze, jak i na półkach, co znacznie ułatwia ich przechowywanie. Dobra szczelność beczki 50l gwarantuje, że produkty zachowają świeżość przez długi czas, a Ty przez całą zimę będziesz mógł wykorzystywać w swojej kuchni domowe kiszonki, będąca prawdziwą skarbnicą składników odżywczych, witamin i dobrych bakterii kwasu mlekowego. Wybierz beczkę dla siebie i zamów ją już teraz!

Zobacz również:

    pixel