Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki 60l

( ilość produktów: 3 )

Dobra beczka to jedno z podstawowych elementów wyposażenia w każdym gospodarstwie rolnym oraz w domu z ogrodem. Doskonale nadaje się do kiszenia kapusty i ogórków oraz przeprowadzania procesów fermentacyjnych. W tej kategorii znajdziesz beczki 60l, które dobrze się sprawdzą w tej roli.

Beczka 60l - najlepsza do kiszenia i fermentacji

Beczka do kiszenia i fermentacji powinna być wykonana z materiałów odpornych na substancje powstające w czasie tych procesów. Zdecydowanie lepsza niż beczka metalowa będzie beczka 60l plastikowa. Dzięki tworzywu dobrej jakości i odpowiednim atestom, które mają beczki 60l dostępne w naszym sklepie możesz mieć pewność, że ich użytkowanie będzie w pełni bezpieczne. 

Szczelne zamknięcie za pomocą dekla z uszczelką gwarantuje, że produkt będzie dokładnie zamknięty, co zagwarantuje odpowiedni przebieg procesu fermentacji i kiszenia. Zawartość będzie mogła być przechowywana wewnątrz przez długi czas, zachowując doskonały stan kilka miesięcy, a nawet dłużej. Dzięki temu będzie można otworzyć kiszonki dopiero w środku zimy, gdy zawarte w nich witaminy i dobre bakterie będą szczególnie cenne.

Niektóre dostępne w sklepie Rolmarket.pl beczki 60l są wyposażone dodatkowo w kranik i rurkę odprowadzającą gazy powstające w trakcie procesów fermentacyjnych. Dzięki temu przebiega on w odpowiednich warunkach, co oznacza, że przyniesie oczekiwane rezultaty.

Beczki plastikowe 60l - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz beczki plastikowe, które różnią się od siebie kilkoma funkcjonalnościami. Niektóre to beczki z deklem, idealne do tworzenia kiszonek, Inne to modele z kranikiem i rurką - najlepsze do fermentowania. Przeglądając dostępne modele zwróć również uwagę na dodatkowe elementy, takie jak np. uchwyty. Dzięki nim można łatwiej chwycić beczkę i przenieść ją w inne miejsce, bez ryzyka, że wyślizgnie się ona z ręki, a cała zawartość ulegnie zniszczeniu. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą beczek dostępnych w sklepie Rolmarket.pl. Jesteśmy przekonani, że znajdzie się wśród nich beczka 60 l, która spełni Twoje oczekiwania. Przed wyborem zastanów się, jakie będzie jej przeznaczenie, czyli wybierz czy będzie to beczka na kiszonki czy może beczka do fermentacji. Potem zdecyduj, czy wolisz uchwyty wystające czy może wgłębienia w beczce, a następnie złóż zamówienie i wykorzystaj swój nowy nabytek czyli beczkę do kiszenia i fermentacji.

Zobacz również:

    pixel