Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczka na deszczówkę

( ilość produktów: 17 )

Do czego wykorzystasz deszczówkę?

Woda deszczowa przydaje się przede wszystkim podczas lata i obfitego nawadniania roślin. Deszczówka jest miękka – nie zawiera w swoim składzie takich pierwiastków jak magnez oraz wapń, które tworzą biały osad wokół roślin. Woda deszczowa ma niskie pH, a więc podlejesz nią wszystkie gatunki kwiatów – nawet te, które lubią kwaśną glebę. Co więcej, płyn zbierany wbeczkach podczas deszczu nie zawiera szkodliwych związków takich jak fluor czy chlor – bez przeszkód umyjesz nią samochód, chodnik oraz elewację domu.

Beczka na deszczówkę – czym kierować się podczas wyboru?

#1 Pojemność zbiornika – to najważniejsze kryterium, którym powinieneś się kierować podczas zakupu beczki na deszczówkę. Wybierz taką, która pomieści tyle wody, ile potrzebujesz aby podlać rośliny, umyć samochód czy elewację domu.#2 Pokrywa zabezpieczająca – dzięki temu woda deszczowa nie będzie brudna przez wpadające do niej liście, małe robaczki czy inne zanieczyszczenia.#3 Dodatkowe akcesoria – niektóre zestawy zbiorników na wodę zawierają dodatkowe akcesoria wspomagające gromadzenie deszczówki.#4Beczka na deszczówkę nie może być przeźroczysta – wtedy szybciej się nagrzewa. Pamiętaj o tym podczas wyboru odpowiedniego zbiornika.#5 Unikaj także produktów wykonanych z metalu – deszczówka gromadzona w takich beczkach szybko doprowadzi do rozwoju korozji w środku.

Gdzie umieścić beczkę na deszczówkę?

Beczkę na deszczówkę umieść obok rynny – dzięki temu szybko i wygodnie napełnisz zbiornik. Zwróć uwagę również na zacienienie – jeśli zostawisz wodę deszczową na słońcu, mogą pojawić się w niej glony. Lepiej ulokuj ją w zupełnym cieniu lub pół-cieniu. Co jakiś czas sprawdzaj, czy beczka jest już pełna, usuwaj pojawiające się w niej zanieczyszczenia, a pusty zbiornik od czasu do czasu przepłucz.

Odpowiednią beczkę na deszczówkę znajdziesz w sklepie rolmarket.pl

Jeśli szukasz odpowiedniej beczki na deszczówkę, sprawdź asortyment sklepu internetowego rolmarket.pl. Znajdziesz w nim wiele różnych zbiorników na wodę deszczową – na pewno znajdziesz coś dla siebie kierując się powyższymi zasadami. Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie będą udane. Życzymy powodzenia!

Zobacz również:

Beczka na deszczówkę z rynny     Beczka na deszczówkę 360l     Beczka na deszczówkę z kranem

    pixel