Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki na wodę do ogrodu

( ilość produktów: 33 )

Masz ogród i chcesz mieć pewność, że Twoje rośliny mają odpowiedni poziom nawodnienia? Obawiasz się regularnego podlewania, bo przeraża Cię wizja wysokich rachunków za wodę? Mamy dla Ciebie beczki na wodę opadową, które rozwiążą Twój problem. Zobacz jakie zbiorniki na wodę deszczową dostępną w naszym sklepie i wybierz model najlepszy dla Ciebie.

Beczka na deszczówkę - idealna do każdego ogrodu

Zbieranie wód opadowych to jeden z najlepszych sposobów na ich wykorzystanie. Dzięki temu można osiągnąć szereg korzyści, które mają pozytywny wpływ na rośliny rosnące w ogrodzie, stan portfela oraz środowisko naturalne na całym świecie. Woda deszczowa jest zasobem naturalnym, który w łatwy sposób można zbierać i magazynować, a następnie wykorzystywać w okresie bez opadów. Podlewając ogród taką wodą możemy mieć pewność, że rośliny nie będą cierpiały z powodu suszy, a jednocześnie ograniczymy wydatki na wodę. Brak zużycia wody z wodociągów to również zjawisko mające pozytywny wpływ na naszą planetę, gdyż zasoby słodkiej wody na Ziemi gwałtownie się kończą, a każda niezużyta kropla to ogromne oszczędności tego zasobu w skali świata.

Poza wymienionymi wyżej korzyściami związanymi z gromadzeniem wód opadowych na uwagę zasługuje również fakt, że zbieranie wody deszczowej jest dziecinnie proste. Do tego celu może służyć otwarta beczka lub inny pojemnik, który będzie gromadzić wodę opadową. Znacznie lepszym i bardziej efektywnym sposobem będzie zbiornik na wodę z rynny. Dzięki podłączeniu go do rury spustowej, będzie można zebrać dużo więcej wody niż do beczki stojącej z dala od dachu, a to z kolei oznacza, że uda się zapełnić dużo większą część zbiornika.

Zbiornik na deszczówkę - szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz beczki na wodę w wielu różnych rozmiarach. Są tutaj zarówno zwyczajne beczki, które możesz wykorzystać do zbierania wód opadowych, jak i zbiorniki podłączane pod rynnę. Różnią się one od siebie wielkością i kształtem, więc zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Obejrzyj dostępne produkty, a następnie wybierz rozwiązanie najlepsze dla siebie. Być może będzie to beczka plastikowa o typowym kształcie, zbiornik na deszczówkę w kształcie wazy lub nowoczesny pojemnik na wody opadowe. Każdy z nich doskonale sprawdzi się w swojej roli i pozwoli wykorzystać Ci deszczówkę w Twoim ogrodzie. Nie zwlekaj już dłużej, lecz wybierz zbiornik dla siebie już teraz. 

Zobacz również:

pixel