Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki do kiszenia kapusty

( ilość produktów: 10 )

Swoje znaczy lepsze! Postaw na kiszoną kapustę z własnej beczki

Kiszona kapusta jest bardzo popularna zwłaszcza w polskiej kuchni. Skoro więc często ląduje na naszych stołach, warto zatroszczyć się o jej jakość oraz wartości odżywcze. Najzdrowsza kapusta to ta kiszona samodzielnie. Gwarantujemy, że produkty sklepowe niczym nie dorównują domowym wyrobom nawet początkującego gospodarza czy uczącej się fachu gospodyni. Zanim jednak zabierzesz się do pracy, zainwestuj w beczkę do kiszenia. Najlepszy produkt, który ułatwi Ci to zadanie, znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl. Spośród bogatej oferty wybierz odpowiedni artykuł. Dzięki niemu pożegnasz się ze sztucznymi środkami konserwującymi i powitasz przepyszną kiszonkę na swoim talerzu.

Beczka do kiszenia kapusty jest przede wszystkim praktyczna

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz produkty do kiszenia kapusty i ogórków wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Mają one odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają, że kieszenie kapusty w beczce będzie w pełni bezpieczne. Zastosowanie takiego materiału gwarantuje, że beczka posłuży Ci na długie lata, podobnie jak beczki dębowe, stosowane przez całe wieku. Plastikowa beczka na kapustę jest jednak znacznie bardziej szczelna niż beczki dębowe do kiszenia kapusty i ogórków oraz znacznie od niej lżejsza. 

Plastikowa beczka na kapustę to artykuł odporny na zmienne warunki atmosferyczne oraz temperaturę. Posiada wszelkie atesty dopuszczające go do kontaktu z żywnością. Jego powierzchnię ciężko naruszyć czy podziurawić, dzięki czemu masz pewność, że do środka nie dostanie się żaden brud. Produkt jest bardzo szczelny – gwarancją jest gumowa uszczelka nakładana na zakręcaną pokrywę. W zależności od potrzeb możesz wybrać mniejszą lub większą beczkę. Bez problemu znajdziesz więc u nas beczki do kiszenia kapusty i ogórków wyłącznie na domowe potrzeby, jak i beczki o większej pojemności, gdy Twoja beczka na kapustę ma zaspokoić nie tylko Twoje potrzeby. W naszym sklepie znajdziesz artykuły o pojemności nawet do 265 litrów. Warto wiedzieć, że dla ułatwienia przechowywania, beczki do kiszenia kapusty i ogórków może być stawiana jedna na drugiej. Pozwala to znacznie zaoszczędzić miejsce w piwnicy, spiżarni czy w innym miejscu, w którym przechowujesz swoje kiszonki. 

Wszystkie potrzebne akcesoria do kiszenia kapusty kupisz w sklepie Rolmarket.pl

Kupując produkty do kiszenia kapusty w naszym sklepie, w zestawie otrzymujesz:

  • Dekiel – dzięki niemu szczelnie zamkniesz pokrywę beczki do kiszenia.

  • Gumową uszczelkę – wzmacnia szczelność produktu, jest elastyczna oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne.

  • Atest – dzięki niemu jesteś pewien, że produkt, który otrzymujesz, jest dopuszczony do przechowywania żywności.

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz również inne artykuły potrzebne do właściwego kiszenia kapusty. Między innymi worek foliowy – idealny do przygotowywania kiszonki w plastikowej beczce. Ten oferowany na naszej stronie ma wymiary 80x120 centymetrów i pasuje do produktów o pojemności 50 litrów, 60 litrów oraz 80 litrów. Możesz kupić również kran do beczkizawór do beczki, a także beczki innego przeznaczenia, np. beczki na wodę oraz beczki na deszczówkę. Jeśli marzysz o spróbowaniu własnej kiszonki, zainwestuj w odpowiedni sprzęt i zabieraj się do pracy! Idealne produkty do tego rodzaju wyrobów znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl, a własne kiszonki z pewnością wyjdą Ci na zdrowie. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zobacz również:

    pixel