Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki do kiszenia kapusty

( ilość produktów: 12 )

Swoje znaczy lepsze! Postaw na kiszoną kapustę z własnej beczki

Kiszona kapusta jest bardzo popularna zwłaszcza w polskiej kuchni – skoro więc często ląduje na naszych stołach, warto zatroszczyć się o jej jakość oraz wartości odżywcze. Najzdrowsza kapusta to ta kiszona samodzielnie. Gwarantujemy, że produkty sklepowe niczym nie dorównują domowym wyrobom nawet początkującego gospodarza czy uczącej się fachu gospodyni. Zanim jednak zabierzesz się do pracy, zainwestuj wbeczkę do kiszenia. Najlepszy produkt, które ułatwią Ci to zadanie, znajdziesz w sklepie rolmarket.pl. Spośród bogatej oferty wybierz odpowiedni artykuł - pożegnaj się ze sztucznymi środkami konserwującymi i powitaj przepyszną kiszonkę na swoim talerzu.

Beczka do kiszenia kapusty jest przede wszystkim praktyczna

W sklepie rolmarket.pl znajdziesz produkty do kiszenia kapusty wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych – zastosowanie takiego materiału gwarantuje, że beczka posłuży Ci na długie lata. Artykuł jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne oraz temperaturę. Posiada wszelkie atesty dopuszczające go do kontaktu z żywnością. Jego powierzchnię ciężko naruszyć czy podziurawić – dzięki temu masz pewność, że do środka nie dostanie się żaden brud. Produkt jest bardzo szczelny – gwarancją jest gumowa uszczelka nakładana na zakręcaną pokrywę. W zależności od potrzeb, możesz wybrać mniejszą lub większą beczkę – w naszym sklepie znajdziesz artykuły o pojemności nawet do 265 litrów.

Wszystkie potrzebne akcesoria do kiszenia kapusty kupisz w sklepie rolmarket.pl

Kupując produkty do kiszenia kapusty w naszym sklepie, w zestawie otrzymujesz:

  • Dekiel – dzięki niemu szczelnie zamkniesz pokrywę beczki do kiszenia.
  • Gumową uszczelkę – wzmacnia szczelność produktu, jest elastyczna oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne.
  • Atest – dzięki niemu jesteś pewien, że produkt, który otrzymujesz jest dopuszczony do kontaktu z żywnością.

W sklepie rolmarket znajdziesz również inne artykuły potrzebne do właściwego kiszenia kapusty. Między innymi worek foliowy – idealny do przygotowywania kiszonki w plastikowej beczce. Ten oferowany na naszej stronie ma wymiary 80x120 centymetrów i pasuje do produktów o pojemności 50 litrów, 60 litrów oraz 80 litrów. Jeśli marzysz o spróbowaniu własnej kiszonki, zainwestuj w odpowiedni sprzęt i zabieraj się do pracy! Idealne produkty do tego rodzaju wyrobów znajdziesz w sklepie rolmarket. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zobacz również:

Beczki do kiszenia kapusty 30l     Beczki do kiszenia kapusty 50l     Plastikowe beczki do kiszenia kapusty

    pixel