Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki do kiszenia kapusty 30l

( ilość produktów: 1 )

Kiszona kapusta to produkt, który jest nie tylko popularny w polskiej kuchni, ale również bardzo zdrowy. Dietetycy polecają ją w diecie prozdrowotnej ze względu na wysoką zawartość witamin, mikroelementów i bakterii probiotycznych, które się w niej znajdują. Najlepsza kapusta kiszona to z pewnością ta kiszona w domu, dlatego wypróbuj jej kiszenie w domowym zaciszu. Zanim jednak zaczniesz szatkować kapustę, to wybierz odpowiednią beczkę do kiszenia kapusty. 

Beczki do kiszenia kapusty 30l - doskonała jakość

Kiszenie kapusty to proces, podczas którego wytwarzają się kwaśne substancje, które mogą mieć wpływ na tworzywo, z jakiego wykonana jest beczka. Dawniej najbardziej popularna była beczka dębowa, ale wraz z rozwojem zaczęto używać beczek z innych materiałów. Niezwykle ważne jest zatem sprawdzenie, czy beczka może być stosowana jako beczka do żywności i czy ma ona odpowiednie atesty. Beczki do kiszenia kapusty dostępne w naszym sklepie mają te atesty, więc bezpiecznie możesz z nich korzystać. 

Dobra beczka do kiszenia to nie tylko bezpieczny materiał, z którego jest wykonana, ale również odpowiednia pojemność, szczelność i wygoda przechowywania. W tej kategorii znajdziesz beczki 30 l, idealne do kiszenia kapusty na własne potrzeby. Jest to beczka niewielkich rozmiarów, która zmieści się w spiżarni lub w pomieszczeniu gospodarczym, nawet jeśli nie jest ono zbyt duże.

Ważnym elementem beczki jest dekiel, który musi zapewniać szczelność. Beczka plastikowa ma zwykle dekiel wykonany również z plastiku, a gwarancję szczelności można uzyskać dzięki gumowej uszczelce. 

Beczka do kiszenia - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz beczki do kiszenia kapusty, które doskonale nadają się również do kiszenia ogórków. W tej kategorii znajdziesz beczki 30l, ale jeśli masz większe potrzeby, to możesz wybrać również beczki 50l, a nawet jeszcze większe. Wszystkie są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co daje pewność, że kapusta i ogórki będą miały doskonałe warunki podczas kiszenia. Dodatkowym atutem są uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie beczki z miejsca na miejsce.

Przejrzyj dostępne w naszym sklepie beczki do kiszenia i wybierz taką, która najlepiej spełnia Twoje wymagania. Jesteśmy przekonani, że gdy tylko wypróbujesz ją do ukiszenia kapusty w swoim domy, to przekonasz się, że ma ona niepowtarzalny smak i zechcesz zakisić jej jeszcze więcej. Wróć wtedy do nas i zamów kolejną beczkę dla siebie. 

Zobacz również:

      pixel