Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki do kiszenia kapusty 50l

( ilość produktów: 2 )

Chcesz zdrowo się odżywiać i szukasz sposobu na to, by robić domowe kiszonki? Doskonale trafiłeś, bo mamy dla Ciebie beczki do kiszenia kapusty o pojemności 50l, które są idealne do użytku domowego. Zobacz jakie beczki znajdziesz w naszym sklepie.

Kiszonki - jak wyciągnąć z nich najwięcej?

Kiszonki to produkty, które mają bardzo wiele cennych składników odżywczych, a wśród nich na pierwszy plan wysuwają się liczne witaminy, minerały oraz bakterie probiotyczne. Nic zatem dziwnego, że są one rekomendowane przez lekarzy i dietetyków, którzy zalecają obecność kiszonek w codziennej diecie szczególnie w okresie zimowym. Warto jednak pamiętać, że kiszonki spełnią swoją funkcję tylko wtedy, gdy będą przygotowane zgodnie z wszelkimi zasadami oraz będą odpowiednio przechowywane. Jednym z kluczowych elementów wpływających na ich jakość jest zatem beczka do kiszenia kapusty, w której będą one przechowywane.

Dawniej jednym z najpopularniejszych naczyń, w których kiszono kapustę, była beczka dębowa. W tej chwili dużo większą popularnością cieszą się beczki plastikowe. Są one zdecydowanie tańsze i lżejsze od beczek dębowych, a jednocześnie dużo wygodniejsze w użytkowaniu. Należy jednak pamiętać, żeby beczka plastikowa używana do kiszenia ogórków czy kapusty miała odpowiednie certyfikaty potwierdzające dopuszczenie jej do kontaktu z żywnością. Taka beczka na pewno sprawdzi się w tej roli doskonale, a kiszona kapusta i ogórki, które w niej powstaną, będą pełne witamin, minerałów i probiotyków i pomogą zadbać o zdrowie Twoje i całej rodziny.

Beczki do kiszenia doskonałej jakości

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz beczki do kiszenia kapusty 50 l, które doskonale nadają się do domowego użytku. Pojemność beczki jest odpowiednio duża, by zapewnić kiszoną kapustę na całą zimę, a jednocześnie jest ona jeszcze na tyle mała, że nie wymaga zbyt dużo miejsca do przechowywania.

Każda beczka plastikowa dostępna w naszym sklepie jest wykonana z tworzywa wysokiej jakości, co gwarantuje nie tylko długi czas jej użytkowania, ale również brak wpływu na stan kiszonek znajdujących się w jej wnętrzu. Dekiel z uszczelką zapewnia szczelność, a uchwyty boczne ułatwiają przenoszenie beczki. Dzięki tym wszystkim cechom śmiało możemy powiedzieć, że beczka do kapusty, którą kupisz w naszym sklepie spełni się w swojej roli doskonale, a Ty i Twoja rodzina będziecie mogli cieszyć się wspaniałym smakiem domowych kiszonek. Zamów swoją beczkę już teraz! 

Zobacz również:

    pixel