Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Beczki plastikowe 120l

( ilość produktów: 1 )

Kiszenie kapusty i ogórków to znana i lubiana metoda na przetworzenie tych warzyw. Kiszonki nie tylko pozwalają przetworzyć duże zbiory, ale są również prawdziwą skarbnicą ważnych substancji odżywczych, witamin, probiotyków i minerałów. Zanim jednak będzie można korzystać z tych dobrodziejstw trzeba ukisić kapustę, a jednym z naczyń, w których wygodnie można to zrobić, jest beczka plastikowa. Zobacz jakie beczki plastikowe znajdziesz w naszym sklepie.

Beczka plastikowa 120l - pojemna i wygodna w użyciu

Beczki 120l dostępne w naszym sklepie są wykonane z plastiku dobrej jakości, który ma wszelkie atesty potwierdzające dopuszczenie go do kontaktu z żywnością. Można więc z powodzeniem używać ich do kiszenia kapusty i ogórków, bo żadne kwasy powstające w procesie kiszenia nie wejdą w reakcję z materiałem, z którego zrobiona jest beczka.

Beczka plastikowa 120l jest wyposażona w dekiel, który jest wyposażony w uszczelkę, która dodatkowo wzmacnia szczelność beczki. Dzięki temu można mieć pewność, że kapusta i ogórki będą miały doskonałe warunki podczas kiszenia i na pewno nie zepsują się podczas przechowywania w beczce.

Beczki plastikowe 120l mają również uchwyty, dzięki którym w łatwy sposób można je przesuwać lub przenosić. Niektóre dodatkowo są tak zaprojektowane, żeby zapewnić możliwość piętrowania, co bardzo dobrze się sprawdza, jeśli chcesz ograniczyć ilość miejsca używanego do przechowywania.

Beczka 120l - wybierz model dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl oferujemy beczki 120l od różnych producentów. Ich podstawowe funkcje czyli dobrej jakości tworzywo, szczelny dekiel czy uchwyty ułatwiające transport są takie same, ale mogą się delikatnie różnić kształtem i kolorem. Większość beczek, to beczki niebieskie, ale znajdą się również beczki w innych kolorach.

Przeglądając beczki plastikowe 120 l dla siebie warto zwracać szczególną uwagę na uchwyty i sposób wyprofilowania dekla. Im więcej beczek będziesz chciał wykorzystać i im mniej miejsca masz na ich przechowywanie, tym ważniejsza będzie ich konstrukcja. W małych spiżarniach czy magazynach lepsze będą beczki z uchwytami wpuszczanymi w bok beczki oraz mające możliwość piętrowania. Jeśli nie zależy Ci na miejscu, to możesz wybrać beczki 120 l sugerując się własnymi preferencjami co do ich wyglądu lub kształtu uchwytów. Niezależnie jednak od wyboru możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że beczka plastikowa 120l to produkt, który sprawdzi się doskonale jako beczka do kiszenia kapusty i ogórków. 

 

      pixel